dowolna

Mieszkania umeblowane Sopot - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

545 000 zł42 m² 13 072,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz 2 pokojowego mieszkania w Sopocie? Poniżej oferta sprzedaży mieszkania w dzielnicy Kamienny Potok! cena 13 100 zł za m2 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 206 000 zł67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2013

!Wysoka Stopa Zwrotu! Idealna Inwestycja! :na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 124,76 m2 podzielony na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budzysza

Dolny Sopot,Sopot

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga - najem na okres od 01.03.2024 DO 30.06.2025 z możliwością kontynuacji po okresie wakacyjnym. Pięknie zaaranżowany 2 pokojowy apartament położony na granicy parku, 200 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dolny Sopot,Sopot

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie, zaledwie 300 metrów od plaży. To doskonałe miejsce dla miłośników morskich klimatów i spacerów brzegiem morza. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sopot

Dolny Sopot,Sopot

549 000 zł27 m² 20 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój z miejscem na szafę - salon z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł117 m² 22 203,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w pięknej, zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy. Znajduje się zaledwie 15 min spacerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

400 000 zł38 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w pożądanej lokalizacji w Sopocie o powierzchni 38,43 m2. Przytulne mieszkanie w suterenie! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

4 000 zł54 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na górnym Sopocie przy ul. gen. W. Andersa! Świetna lokalizacja w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz centrum miasta. Wystarczy 10 minut spaceru, żeby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Pokorniewskiego

Centrum,Sopot

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Sopotu przy ulicy Tomasza Pokorniewskiego blisko Uniwersytetu Gdańskiego mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Dolny Sopot,Sopot

4 000 zł64 m² 62,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sercu Dolnego Sopotu, wynajem długoterminowy. Lokalizacja znakomita - zaciszne miejsce - blisko wszędzie, zaledwie pięć minut do alei spacerowej Monte Cassino z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Pokorniewskiego

Centrum,Sopot

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Dolny Sopot,Sopot

4 620 000 zł132 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

W samym sercu Dolnego Sopotu, 5 minut od plaży, przy spokojnej ulicy Kazimierza Pułaskiego, równoległej do słynnej alei spacerowej Monte Cassino, znajduje się kameralny apartamentowiec z 2003 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

1 790 000 zł74 m² 24 287,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W centrum Sopotu, zaledwie 700 metrów od plaży znajduje się zespół kameralnych apartamentowców z 2019 roku, zaopatrzonych w hale garażowe, otoczonych starannie dobraną roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świemirowska

Świemirowo,Sopot

2 999 zł58 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.58m2 do wynajęcia w Sopocie przy ul. Świemirowskiej. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 275 000 zł91 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament zlokalizowany w bardzo spokojnej części Sopotu, przy ulicy Władysława Łokietka, oddalonej od gwaru centrum kurortu, jednak w spacerowej odległości od wszystkich atrakcji jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

5 500 zł76 m² 72,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta wynajmu luksusowego 3-pokojowego apartamentu z przepięknym ogrodem i tarasem w sercu Sopotu, zaledwie 650 metrów od piaszczystej plaży. To doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

4 000 zł69 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zaciszu Sopotu na nowoczesnym, objętym całodobową ochroną osiedlu Aquarius, wybudowanym przez znanego dewelopera Invest Komfort. Świetna lokalizacja - zaledwie 8 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syrokomli

Sopot,pomorskie

2 400 000 zł74 m² 32 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w samym sercu Sopotu! Nasze mieszkanie to oaza spokoju w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Sopotu. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

685 000 zł45 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Urocze 45-cio metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy z 1904 roku, w dobrej do zamieszkania dzielnicy Sopot Kamienny Potok. Mieszkanie zostało zaadoptowane ze strychu, remonty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goyki

Dolny Sopot,Sopot

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia 2 min. od plaży w Sopocie Dolnym o powierzchni ok. 60m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

1 249 000 zł79 m² 15 810 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 6 pokojowe, 77.9m2, przygotowane pod najem krótkoterminowy. Gotowe do wprowadzenia. Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami. Dolny Sopot, 3 min do plaży! Dwustronne (pn-wsch, pd-zach) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Dolny,Sopot

1 689 000 zł68 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie o powierzchni 67,56 m2 na ulicy Kazimierza Pułaskiego, w samym sercu nadmorskiego kurortu to mocno poszukiwany w Sopocie metraż, jak i doskonała lokalizacja. Świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

3 600 000 zł91 m² 39 560,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleks apartamentowy patio mare przy ulicy Chrobrego w Dolnym Sopocie, zaledwie 5 minut od piaszczystej plaży, to jeden z najpiękniejszych budynków kurortu. Szlachetna ponadczasowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

1 800 000 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pięknie urządzony i zadbany apartament znajdujący się na osiedlu Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka 19, składa się z dużego i doskonale oświetlonego salonu (okna na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Sopot

Sopot,pomorskie

440 000 zł26 m² 16 871,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sopot - dobra inwestycja, idealne dla ciebie jak I pod wynajem krótkoterminowy. Do morza ok 20 minut spacerem Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

2 250 000 zł125 m² 18 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 124,76 m2 podzielony na dwa mniejsze mieszkania o powierzchniach 67,16 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Górny sopot *** cisza I spokój *** 5 min. DO lasu *** 30 min spacerem na plażę I sopocki deptak lokalizacja: ulica 23 Marca znajduje się w Górnym Sopocie, 10 min spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażony mieszkanie w sercu Sopotu, w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z cegły i położone jest przy górnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Górny Sopot,Sopot

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okres najmu do 30.06.2024 Dwupokojowe mieszkanie po świeżo zakończonym generalnym remoncie. Wykończone z wyczuciem stylu w sopockim klimacie. Drewniana podłoga, urokliwa stolarka okienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

2 130 900 zł93 m² 22 989,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze stuletniej, szlachetnej, sopockiej kamienicy. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko plaży, terenów zielonych Parku Północnego, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 206 000 zł67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Górny Sopot,Sopot

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 45m2 na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana w Górnym Sopocie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sopot

Górny Sopot,Sopot

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: aquarius to kameralne osiedle zlokalizowane w Górnym Sopocie pomiędzy ulicami Armii Krajowej oraz Okrężną. Lokalizacja inwestycji czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Dolny Sopot,Sopot

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Świetnie trafiłeś! Mam do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie z 2023 roku o łącznym metrażu 68 m2. Mieszkanie składa się z trzech sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Centrum Sopotu - ul. Al. Niepodległości 757 A (II linia zabudowy od ulicy - pierwsza od skm). Mieszkanie - dostępne "od zaraz". Słoneczne mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

1 494 500 zł61 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament w samym sercu Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Casino. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61m2. Lokal wynajmowany praktycznie cały rok w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceynowy

Dolny Sopot,Sopot

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Sopocie - ul. Ceynowy, przeciwko Grand Hotelu, 150m do Morza Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu mieszkania o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

820 000 zł43 m² 19 025,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urokliwe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Sopotu, zaledwie 400 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż na Bałtyku. Szczegóły mieszkania: powierzchnia mieszkania wynosi 43,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Górny Sopot,Sopot

1 250 000 zł74 m² 16 896,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania przestronne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Sopotu. Apartament całkowicie umeblowany i wyposażony. Składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem do 30.06.2024r. lub długoterminowy! 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 41m2 w Sopocie na Brodwinie. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Kamienny Potok,Sopot

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W sopocie przy ulicy mazowieckiej Atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 36 m2, położone w budynku trzypiętrowym na parterze, składające się z przestronnego.