dowolna

Mieszkania umeblowane Sopot - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

5 700 zł120 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sopot Górny, dzielnica willowa, komfortowy apartament do wynajęcia. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejski Park Krajobrazowy, stadion Leśny (lekkoatletyczny), opera Leśna, łysa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Sopocie Górnym przy ul.Armii Krajowej. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia z oknem i jadalnią,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: aquarius to kameralne osiedle zlokalizowane w Górnym Sopocie pomiędzy ulicami Armii Krajowej oraz Okrężną. Lokalizacja inwestycji czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Brodwino,Sopot

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brodwino, sopot, zaledwie kilka minut od lasu i innych miejsc rekreacyjnych. Opis mieszkania: powierzchnia: 41 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 6 Balkon: tak Miejsce parkingowe: dostępne pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

1 530 000 zł62 m² 24 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Apartament zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w stuletniej kamienicy w Górnym Sopocie. Budynek otoczony szlachetnymi willami z początków ubiegłego stulecia, bujnym starodrzewem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karlikowska

Dolny Sopot,Sopot

1 199 000 zł57 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 3 pokoje z dużą loggią blisko plaży w Sopocie, sprzedam lub zamienię na większe z dopłatą. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Sopotu, przy ulicy Karlikowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

4 500 zł102 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w Dolnym Sopocie przy ulicy Stefana Okrzei. Atrakcyjne położenie blisko centrum Sopotu, plaży, a zarazem w ustronnym, spokojnym miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dolny Sopot,Sopot

2 299 000 zł97 m² 23 669,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Dolnym Sopocie, w odległości 400 metrów od morza. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Dolny Sopot,Sopot

3 500 zł66 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy Monte Casino, w zacisznej, ślepej części ulicy Króla Jana Sobieskiego wtulona w skarpę szlachetna, stuletnia kamienica patrzy w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 678 000 zł87 m² 19 287,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu kurortu sopot! Prezentujemy Państwu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,5m2 zlokalizowane przy al. Niepodległości w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Sopot,Sopot

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w wyjątkowej lokalizacji, dla klientów ceniących ciszę i spokój, jednocześnie korzystających z uroków kurortu. Doskonała lokalizacja wśród zieleni i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

625 000 zł53 m² 11 837,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna okolica otoczona lasem, z dogodnym dostępem do ścieżek rowerowych. Bliskość szkoły, boisk, przychodni lekarskiej, a także sklepów i innych udogodnień. Do obydwu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Brodwino,Sopot

765 000 zł66 m² 11 626,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 65,8 m2 w Sopocie, a dokładniej na Brodwinie. Mieszkanie składa się z: - 3 sypialni - salonu z wyjściem na sporych rozmiarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Górny Sopot,Sopot

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji - Górny Sopot. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i bliskości uroków sopockiego życia. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie znajduje się przy ul.Bohaterów Monte Cassino 6 w Sopocie. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa w tym sklepy, restauracje, kawiarnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

8 500 zł92 m² 92,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kompleks apartamentowy patio mare przy ulicy Chrobrego w Dolnym Sopocie, zaledwie 5 minut od piaszczystej plaży, to jeden z najpiękniejszych budynków kurortu. Szlachetna ponadczasowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winieckiego

Dolny Sopot,Sopot

9 000 zł98 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny prawie stumetrowy apartament, o wyjątkowym charakterze, usytuowany na wysokim parterze szlachetnej kamienicy w Dolnym Sopocie, blisko plaży i ulubionej alei spacerowej Sopocian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umowa na długoterminowy najem! Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.67m2 w Sopocie Dolnym. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junaków

Kamienny Potok,Sopot

2 350 000 zł107 m² 21 962,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zamiast zwykłego mieszkania kup niewielki, przeuroczy dom szeregowy, z własnym ogrodem. Do plaży idź tylko 15 minut. Zamieszkaj w spokojnej, zielonej dzielnicy Sopotu. Albo zamieszkaj albo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 590 000 zł89 m² 17 819,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Jeśli jesteś zwolennikiem sopockich kamienic, szukasz lokalizacji gdzie wszystko jest w zasięgu ręki: sklepy, knajpy, morze i potrzebujesz 3 pokoi to mam idealną propozycję dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Górny Sopot,Sopot

2 995 000 zł150 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Klimatyczny, wytworny i niepowtarzalny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na iip. odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy z 1922r. Położenie w spokojnej okolicy górnego Spootu, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

2 200 zł42 m² 51,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w Sopocie Kamiennym Potoku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Wyścigi,Sopot

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Samodzielny, przytulny apartament: dwie małe sypialnie, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka - w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt. Doskonała lokalizacja - urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

1 390 000 zł45 m² 30 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nie ma takiej drugiej oferty w Sopocie nad samym morzem! Pierwsza równoległa linia zabudowy od morza! Nieruchomość o łącznej powierzchni 45 m2, składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 999 999 zł114 m² 17 467,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Apartament w Sopocie! Ta urocza nieruchomość o powierzchni 114,5 m2 kryje wiele niespodzianek. To przestronne mieszkanie na drugim piętrze kamienicy oferuje nie tylko miejsce do zamieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Dolny Sopot,Sopot

1 350 000 zł52 m² 25 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu. Położona tuż przy piaszczystej plaży. Ulica przeszła gruntowną renowację, zachwyca pięknem granitowej nawierzchni, stylowych lamp, klombów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Sopot

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka do wynajęcia o pow.33m2 w Sopocie przy ul.Malczewskiego. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu. Kameralny budynek z 2008r. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Dolny Sopot,Sopot

2 590 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament o pow. 34m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Koszt czynsz 2.590 zł, stałe opłaty ryczałtowe 650 zł (ogrzewanie, woda, prąd,wifi ) Kaucja : 3240 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

899 000 zł45 m² 20 031,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Znakomicie zlokalizowane 3-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 44,88m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Sopot

4 000 zł54 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepły, przytulny apartament o powierzchni 54,4 m2 z pozytywną energią. Atrakcyjna lokalizacja w Sopocie. Odsunięta od gwaru kurortu, kameralna ulica ozdobiona pięknym szpalerem okazałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

875 000 zł45 m² 19 496,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie położone w Dolnym Sopocie. Najlepsza lokalizacja z możliwych, zarówno na wakacyjne lokum, jak i na inwestycję na wynajem. Tylko 350 metrów dzieli to miejsce od piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Karlikowo,Sopot

874 000 zł46 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie w Sopocie. Doskonała lokalizacja, ul. Bitwy pod Płowcami 60 200 m od morza (4 min spacerem). Zakup bezpośredni od właściciela. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

1 179 000 zł79 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 6 pokojowe, 77.9m2, przygotowane pod najem krótkoterminowy. Gotowe do wprowadzenia. Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami. Dolny Sopot, 3 min do plaży! Dwustronne (pn-wsch, pd-zach) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Górny Sopot,Sopot

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze 2-piętrowego bloku na zamkniętym osiedlu z miejscami parkingowymi. 4 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, balkon. Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Sopot,Sopot

2 850 000 zł81 m² 35 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego

Brodwino,Sopot

420 000 zł32 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż to urokliwe mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, tworzącej idealne miejsce do zamieszkania. Ostatni remont skoncentrował się na kuchni, która teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

920 000 zł55 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu, sypialni z garderobą, dużej kuchni oraz dodatkowego pomieszczenia tworzy praktyczną i obszerną przestrzeń o powierzchni 55,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karlikowska

Dolny Sopot,Sopot

1 249 000 zł56 m² 22 303,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie - 3 pokoje z dużą loggią blisko plaży w Sopocie Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Sopotu, przy ulicy Karlikowskiej, 6 minut pieszo do plaży, doskonale skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Dolny Sopot,Sopot

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica po remoncie. Jedna z piękniejszym kamienic w dolnym Sopocie. Mieszkanie ma 2 pokoje, werandę. kuchnię i łazienkę. Wyjątkowe wnętrze z oryginalną sztukaterią na suficie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla studenta, typu kawalerka na 9 piętrze z pięknym widokiem na morze i las. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

1 860 000 zł59 m² 31 686,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartamentowiec Willa Maria zlokalizowany jest, unikatowo, na skarpie przy ulicy Haffnera, otoczony ze wszystkich stron lasem, w pobliżu kortów tenisowych i zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie