dowolna

Mieszkania umeblowane Sopot - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.30m2 na ul.Bitwy Pod Płowcami w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej kamienicy z 1900r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Sopot,Sopot

3 000 zł53 m² 56,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu w Sopocie przy ulicy Haffnera 12. Najem Czynsz najmu 3 500 zł, kaucja 4 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

795 000 zł49 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obsługa transakcji od A do Z - istnieje możliwość skorzystania z usług notarialnych, remontowo-budowlanych, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kamienny Potok,Sopot

869 000 zł49 m² 17 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ukorliwe osiedle na wzgórzu - sopot atuty: po remoncie Do własnej aranżacji Lokalizacja pod lasem Pierwsze piętro Spokojna okolica mieszkanie: lokal po gruntownym remoncie. Nowe instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w Sopocie Brodwino, idealna lokalizacja względem całego Trójmiasta, mieszkanie wyposażone i gotowe do wprowadzenia, miejsca parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Dolny Sopot,Sopot

4 090 000 zł132 m² 30 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament w Dolnym Sopocie o powierzchni 132 metrów kwadratowych, 3 pokoje, 2 balkony, osobna kuchnia, garderoba, kameralny budynek w bocznej ulicy, 2 miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Sopocki Parkur II to urokliwe osiedle usytuowane przy ul. Władysława Łokietka 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długotermniowy! Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego apartamentu w Sopockiej kamiennicy. Doskonała lokalizacja! Zaledwie w kilka minut dotrzesz do Uniwersytetu Gdańskiego ( 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 199 000 zł86 m² 13 974,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Odkryj wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Prezentuję trzypokojową nieruchomość o powierzchni 85,8 m , która zachwyca przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Dolny Sopot,Sopot

4 090 000 zł132 m² 30 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Górny Sopot,Sopot

1 220 000 zł42 m² 28 985,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Niepowtarzalny apartament w Sopocie Górnym na kameralnej, otulonej lasem inwestycji Aqarius jednej z ładniejszych w Sopocie,10 minut spacerem od Monte Cassino. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

699 999 zł50 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 49,60 m2 : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 099 999 zł67 m² 16 379 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

799 999 zł44 m² 18 185,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 43,99 m2. : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Kamienny Potok,Sopot

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 61,98m2 Mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku bez windy. Z obu stron widok na zieleń co sprawia, że nie zagląda się sąsiadom bezpośrednio w okna. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Sopot

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Centrum Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

622 000 zł38 m² 16 494,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie W centrum sopotu Z widokiem na zatokę To wyjątkowa inwestycja na mapie Sopotu. Osiedle oddalone jedyne 700m w linii prostej od plaży w Sopocie. Znakomite położenie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Mieszkanie na wynajem, znajdujące się w urokliwej, odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku, położonej w samym sercu Sopotu na słynnym Monciaku - ulicy Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dolny Sopot,Sopot

2 900 zł40 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament - Wynajem długoterminowy - Sopot Dolny - patio mare komfortowy apartament W prestiżowej lokalizacji dolnego sopotu osiedle patio mare. Apartament o pow. 40 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

622 000 zł38 m² 16 494,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe i komfortowe mieszkania na ósmym piętrze w 10-cio piętrowym bloku usytuowanym w Sopocie Kamiennym Potoku. Lokalizacja niezwykle dogodna, zaledwie kilka do kilkunastu minut spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

3 050 zł45 m² 67,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztu prowizji! Poszukiwany Najemca na okres 1 - 6 miesięcy. bez zwierząt. Do wynajęcia jest wysokiej klasy apartament znajdujący się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne Mieszkanie Molo w Sopocie - Bez Prowizji! Dostępne od 01.12.2024r. do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe Mieszkanie Zacisze Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

1 600 000 zł49 m² 32 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy, uroczy Apartament zlokalizowany na wysokim parterze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy wybudowanej na początku ubiegłego wieku, w sercu Dolnego Sopotu, w najpiękniejszym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

1 840 000 zł77 m² 23 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalnym 76,80 - metrowym mieszkaniem znajdującym się w prestiżowej dzielnicy Sopotu przy ul. Łokietka. To 3 - pokojowe mieszkanie jest gwarancją wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karlikowo,Sopot

849 000 zł39 m² 21 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (39,03 m2) 3 pokojowe w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z: - salonu (16,52 m2), - dwóch sypialni (6,25 i 5,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Dolny Sopot,Sopot

1 850 zł30 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Luna- bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe Mieszkanie w Centrum Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 350 zł15 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe Studio w Sopocie - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy Apartament Kajuta II w Sopocie - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

799 999 zł44 m² 18 185,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

799 999 zł50 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Kamienny Potok,Sopot

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w wieżowcu, 5 piętro, z windami, w cichym i spokojnym otoczeniu w dzielnicy Kamienny Potok. Z okien mieszkania można ujrzeć widok na las (nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 099 999 zł67 m² 16 379 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Mewa - Sopot - Bez Prowizji! Dostępne od 01.01.2025r. do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Dolny Sopot,Sopot

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Sopotu, na osiedlu Sopocki Parkur zbudowanym przez znanego dewelopera Invest Komfort Nieruchomość znajduję się w dolnej części Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Karlikowo,Sopot

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe Mieszkanie Temida w Centrum Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Karlikowo,Sopot

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe Mieszkanie Jan German w Sopocie - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

3 200 zł41 m² 78,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopocka Rezydencja to kwintesencja tego, co może zaoferować Sopot. Kameralna zabudowa, malownicza okolica, sielskość widoków za oknem, a do tego miejska infrastruktura nieopodal. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 099 999 zł67 m² 16 379 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013