dowolna

Nieruchomości Sopot - Oferty sprzedaży nieruchomości

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Sopocie ul. Abrahama Oferujemy na sprzedaż unikatowy apartament o powierzchni 250 m (powierzchnia użytkowa 103,57 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł85,12 m² 25 834,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 85 m , położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Sopocie Aura Sopot. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,90 m² 16 128,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem wśród zieleni | Sopot Przylesie | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m , położone na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł80 m² 21 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Lokal usługowy znajdujący się na dwóch kondygnacjach. Parter stanowi lokal usługowy z bezpośrednim wejściem od ulicy z dużymi witrynami. Na piętrze znajduje się zaaranżowana część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 490 000 zł112,53 m² 22 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Atuty: - 500 metrów od plaży - odrestaurowana sopocka kamienica z elegancką klatką schodową - prywatna wieża widokowa w mieszkaniu - zachowane drewniane belki konstrukcyjne i cegła -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronny apartament W przedwojennej kamienicy Z klimatem Stylowe wnętrze | Wysokie sufity | Klimatyczna aranżacja I Odrestaurowana kamienica I Doskonała lokalizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja | sopot Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51,37 m² 15 359,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Sopotu przy ul. Zamenhoffa. Doskonała lokalizacja. Druga linia zabudowy, która zapewnia ciszę i spokój, bez zgiełku ulicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł21,40 m² 18 644,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 21,4 m , usytuowane na parterze budynku w samym sercu Sopotu. Lokal jest po kapitalnym remoncie - wymieniono instalacje: elektryczną, wodną. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł49,66 m² 16 310,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja I budynek: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Sopotu tam, gdzie główna arteria miasta przechodzi w spokojniejsze, zielone uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł82,92 m² 15 665,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niepowtarzalna oferta mieszkania, które stanowi doskonałe połączenie wygody i atrakcyjnej lokalizacji. Charakterystyczne dla kamienic z tego okresu wysokie sufity prawie 3,5 metra dają wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł73,88 m² 19 477,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z ekspozycją zachodnią. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (poddaszu) w 3 piętrowym bloku. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł116 m² 20 646,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł313 m² 31 309,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Wyjątkowa propozycja! Takie oferty się po prostu nie zdarzają. Macie Państwo niezwykłą okazję, aby kupić nowy, świeżo postawiony dom jednorodzinny w nadmorskiej część Sopotu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,20 m² 19 132,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dobry zakup inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji. 15 minut do plaży, 12 minut do dworca pkp Centrum Sopot Urocze mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych, w niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

4 375 000 zł714 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: lokalizacja: sopot, ul. Juliana Tuwima jedna z najbardziej prestiżowych i spokojnych części Górnego sopotupowierzchnia: 714 m Status zabudowy: istniejący dom został wyburzony (nie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł250,45 m² 28 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Piętro kamienicy złożone Z 5 apartamentów W sercu sopotu Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie | Zabytkowa kamienica | 5 w pełni wyposażonych apartamentów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na parterze w Sopocie, ul. Oskara Kolberga. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 205 zł56,50 m² 24 764,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł240 m² 20 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sopocka Ekspercka Agencja naba house oferuje Państwu wytworny, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej około 240 m2 posadowiony na działce, wielkości prawie 500 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 175 000 zł158,83 m² 19 989,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 159 m , stanowiące połowę domu, usytuowanego w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Sopotu. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł62,72 m² 21 524,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej sopockiej kamienicy. To wnętrze emanuje charakterem, a jednocześnie zapewnia komfort codziennego życia. Atuty mieszkania: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł74 m² 26 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na strzeżonym osiedlu Sopockiej Rezydencji, jedynie 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 740 000 zł122,71 m² 30 478,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferujemy na sprzedaż unikatowy, kolekcjonerski apartament położony w zabytkowej, ponad stuletniej kamienicy, na jednej z najpiękniejszych sopockich ulic. Atuty: wyjątkowy styl sopockiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł92,65 m² 25 796,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Taka oferta to rzadkość na sopockim rynku - apartament wysokiej jakości, nowe budownictwo, hala garażowa, taras i ogród, trzy sypialnie, łazienka z wanną i prysznicem, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł55,22 m² 16 262,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 55 m | 3-stronna ekspozycja | Top lokalizacja centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł20 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Klimatyczna kawalerka 50 m od plaży | Dolny Sopot | Premium | Idealna inwestycja i second home Są miejsca, do których jedzie się na weekend i są takie, z których po prostu nie chce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego 32, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m , położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Powierzchnia całkowita 80 m2 (pow. użytkowa 74,12 m2) Wysokość pomieszczeń 3 m - wyjątkowe poczucie przestrzeni Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Ogrzewanie gazowe, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,31 m² 15 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot Dolny - Kamienica z historią, 300 m od plaży Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł54 m² 22 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sopot Dolny | 250 m od plaży | 3 pokoje | Balkon | Garderoba | Top lokalizacja nad morzem Szukasz mieszkania w Sopocie, które łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i realny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł86,80 m² 19 585 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie poddaszowe, położone na trzecim - ostatnim piętrze kamienicy w sercu Dolnego Sopotu, o południowej ekspozycji okien, jasne, słoneczne, przytulne, artystyczne wnętrze, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł122 m² 24 581,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

W sercu Dolnego Sopotu, przy kameralnej uliczce o nadmorskiej nazwie Helska na pierwszej kondygnacji znajduje się zjawiskowy Apartament o powierzchni 122 m2, podzielony na dwa lokale, w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł74 m² 30 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w kurorcie nadmorskim Sopot Apartament w Sopockiej Rezydencji 74m podzielony na dwa apartamenty 50m+24m. Apartamenty są kompletnie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 744 zł40,54 m² 29 101 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament 2-pokojowy w Sopocie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

<!-startfragment-> 2 pokoje w centrum Sopotu | 51,2 m | inwestycyjne Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 183 437 zł113,48 m² 19 240,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 945 000 zł117,84 m² 16 505,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament w Sopocie Dolnym - Chmielewskiego 117 m | 4 pokoje | 2 balkony | możliwość podziału na dwa apartamenty Atuty nieruchomości Wyjątkowa lokalizacja w sercu Sopotu Dolnego -.

Szczegóły ogłoszenia