Mieszkanie, ul. Kujawska
Kujawska, Kamienny Potok, Sopot, pomorskie
- 660 000 zł
- 47 m²
- 14 042,55 zł/m²
Natalia Małycha-...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kujawska
Kujawska, Kamienny Potok, Sopot, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kujawska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
660 000 zł 47 m² 14 042,55 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/10
2
1986
przynależne na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1986Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 660 000 zł (14 042,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
- Czynsz: 900 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MO REAL ESTATE, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: EC249509
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kujawska, Kamienny Potok, Sopot, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w zielonej części Sopotu z widokiem na Zatokę - Kamiennym Potoku, przy ul. Kujawskiej.
Atuty:
- Wyjątkowa lokalizacja - spokojna dzielnica Kamienny Potok, tuż przy lesie, a jednocześnie blisko centrum Sopotu i plaży.
- Widok na las i morze - przyjazna część miasta do życia przy zachowaniu zbalansowanego stylu życia
- Świetna komunikacja i infrastruktura - 10 minut pieszo do SKM oraz sklepów (Biedronka, Lidl). (...)