dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sopot - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł55,30 m² 21 699,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena! Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł63,60 m² 15 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 2. piętrze eleganckiej kamienicy z 1914 roku przy al. Niepodległości w Sopocie. Budynek zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł45 m² 25 488,89 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkały apartament w nowym, kaskadowym budynku oddanym do użytku w listopadzie 2024 roku. Faktura (plus Vat 8% do odliczenia przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,40 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Sopotu, przy ul. Kościuszki. Doskonała lokalizacja blisko Monciaka, dworca pkp i skm. Powierzchnia lokalu ok. 64,40 m . W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

929 000 zł51 m² 18 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Apartament 7 min od Plaży. Idealny do zamieszkania lub Inwestycyjnie. Sopot Dolny! Na sprzedaż wyjątkowy, zaprojektowany z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 51,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Sopocie ok. 40 m2 300 m od plaży. - wynajem długoterminowy. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Dolnym Sopocie 300 m od plaży, do Sopockiego mola 12 min pieszo ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł35,90 m² 16 153,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 2 pokoje z balkonem wśród zieleni | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Przylesie w Sopocie miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 452 500 zł98,10 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dolny Sopot, zaledwie kilkaset metrów od plaży, pieczołowicie odrestaurowana secesyjna kamienica przy ulicy Kazimierza Wielkiego. To tu, na najwyższej kondygnacji powstały dwa, sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,10 m² 13 218 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Potencjał aranżacyjny - idealne dla osób szukających mieszkania do własnej adaptacji. Jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w jednej z atrakcyjnych części Sopotu (kamienny Potok) przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,60 m² 16 802,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku, na ogrodzonym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Sopotu. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,62 m² 85,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na wynajem w inwestycji Na Fali to propozycja dla osób, które pragną czerpać z życia w Sopocie pełnymi garściami. Adres - Bohaterów Monte Cassino - to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł91,70 m² 19 629,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Sopocki styl życia - unikatowe mieszkanie położone w samym sercu Dolnego Sopotu, w miejscu, gdzie historia splata się z nadmorskimi atrakcjami. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się zaledwie 200 metrów od morza i plaży o powierzchni 53,74 m , położone w klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł54,10 m² 21 811,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy sopockiej plaży (zaledwie 200 metrów), w sąsiedztwie Grand Hotelu, molo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

898 000 zł55,22 m² 16 262,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 55 m | 3-stronna ekspozycja | Top lokalizacja centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe W górnym sopocie, z okien widok na las Mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 8 piętrze 10 - piętrowego wieżowca z windą przy ulicy 23 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł54,30 m² 33 130,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia. Eleganckie wnętrza, stworzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł38,86 m² 24 318,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Dolnym Sopocie! Dwupokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie jest położone przy ul. Grunwaldzkiej 93a,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

719 999 zł49 m² 14 693,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł44,89 m² 27 623,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - parter , wygoda codziennego życia bez schodów, idealne rozwiązanie również jako drugi dom lub inwestycja - Prywatny ogród kameralna, zielona przestrzeń do relaksu, porannej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł52,60 m² 28 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m . Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej, pięciokondygnacyjnej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 744 zł40,54 m² 29 101 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament 2-pokojowy w Sopocie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł27 m² 29 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta! dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51,37 m² 15 359,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Sopotu przy ul. Zamenhoffa. Doskonała lokalizacja. Druga linia zabudowy, która zapewnia ciszę i spokój, bez zgiełku ulicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł82,92 m² 15 665,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niepowtarzalna oferta mieszkania, które stanowi doskonałe połączenie wygody i atrakcyjnej lokalizacji. Charakterystyczne dla kamienic z tego okresu wysokie sufity prawie 3,5 metra dają wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62,98 m² 111,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopot, ścisły pas nadmorski. Mieszkanie na wynajem długoterminowy. Ulica Parkowa, najbardziej prestiżowa lokalizacja nadmorskiego kurortu. Piękna zieleń miejska oraz nowa mała architektura. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46,20 m² 18 614,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z garderobą | 46,20m2 | po generalnym remoncie | pod lasem | słoneczne | gotowe do zamieszkania | piwnica Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej komfortowych do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na parterze w Sopocie, ul. Oskara Kolberga. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w Sopocie - Karlikowo (najpiękniejsza część Sopotu Dolnego) przy ulicy 3-Maja. 4 minuty spacerem do plaży. 10 minut do skm - Sopot Główny lub Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39 m² 18 435,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok | Wysoki standard | Sopot atuty: - doskonała lokalizacja w Sopocie, górny Sopot. - dwa niezależne pokoje. - duży balkon z widokiem na morze. - mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,80 m² 13 759,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,70 m² 17 771,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł52 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament typu "lux" w nowoczesnej aranżacji o pow.52m2. Apartament znajduję się w inwestycji "sopocka Rezydencja", deweloper Polnord. Teren osiedla monitorowany, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m z przynależną piwnicą o metrażu 13 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,70 m² 17 771,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego 32, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł54,10 m² 21 811,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowy apartament w sercu Dolnego Sopotu 200 metrów od plaży! Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł56,60 m² 26 501,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sopot Parkur | 2 pokoje | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m2, położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł45,63 m² 32 851,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** tylko U nas! *** mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w Premium Lokalizacji - Dolny Sopot, 300 m od plaży. Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 57 m , położony na parterze. Lokalizacja ta zapewnia.