dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Sopot - Oferty sprzedaży i najmu

380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 ogłoszeń

1 590 000 zł62,47 m² 25 452,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Sopotu - osiedlu Przylesie. Nieruchomość zajmuje cały parter sopockiej kamienicy dwulokalowej i otoczona jest ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,01 m² 18 384,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Gotowiec inwestycyjny 200 m od plaży - Sopot, ul. Helska Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji w Sopocie - przy ul. Helskiej, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł115,68 m² 25 847,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Apartament W najbarziej pożądanej lokalizacji W sopocie dolnym Apartamentowiec z halą garażową | Balkon | W pełni wyposażona nieruchomość | Second home | Ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w zielonej części Sopotu z widokiem na Zatokę - Kamiennym Potoku, przy ul. Kujawskiej. Atuty: - wyjątkowa lokalizacja - spokojna dzielnica Kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 199 000 zł105,30 m² 20 883,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament W sercu sopotu - enklawa spokoju tuż przy monte cassino 3 sypialnie | 2 minut od Monciaka | 5 minut do plaży | Garaż podziemny | miejsca parkingowe dla mieszkańców | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł91,70 m² 16 248,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 91,7 m , położona na I piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Sopot. Lokal składa się z czterech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł82,80 m² 13 272,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Górny Sopot 82,8 m | balkon | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł81 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferowane 73-metrowe mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze Apartamentowca w ramach osiedla Dolina Gołębiewska w Górnym Sopocie. Składa się z pokoju dziennego (16,5 m2), obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł72 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: kameralne osiedle w otoczeniu lasu i zieleni Spokojna, prestiżowa część Sopot Funkcjonalny układ 3 pokoi z dodatkową pralnią Ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 622 271 zł71,10 m² 22 816,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

932 800 zł42,40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu ul. Bitwy pod Płowcami 2 B | 42,40 m | 2 pokoje Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł52 m² 16 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

<!-startfragment-> 2 pokoje w centrum Sopotu | 51,2 m | inwestycyjne Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sopocie Kamiennym Potoku, przy ulicy Kujawskiej. Ostatni budynek, tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą: - salon (15.60.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł75,30 m² 18 579,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Świetna oferta! prawdziwa perełka! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Sopotu Dolnego, pas nadmorski. Bardzo dobry punkt, tylko 300m do morza i sopockiej plaży, 350m do słynnego Monciaka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł53,81 m² 35 123,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atuty nieruchomości: - ustawny i funkcjonalny układ - dwustronna ekspozycja okienna - wysokość - 275 cm - generalny remont w 2009 r (wszystkie instalacje nowe) - duża 12 m piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Powierzchnia całkowita 80 m2 (pow. użytkowa 74,12 m2) Wysokość pomieszczeń 3 m - wyjątkowe poczucie przestrzeni Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Ogrzewanie gazowe, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,50 m² 19 658,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Atuty: * Doskonała lokalizacja w samym sercu Dolnego Sopotu, * Zaledwie 350 m do Sopockiego Molo, * Wyjątkowa kamienica, * Wysokie sufity, * Mieszkanie posiada ogromny potencjał aranżacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł81,50 m² 42 932,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! przy plaży! second home! dwa balkony! kominek! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w unikatowej lokalizacji - Jelitkowo. Jeśli marzą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł17 m² 23 471 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł109 m² 22 935,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 109 m2 na dzień dzisiejszy pełniący funkcję gabinetów stomatologicznych. Położony na wysokim parterze typowej sopockiej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 500 zł63,09 m² 28 142,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Apartament dla inwestora W sopockiej kamienicy Odrestaurowana sopocka kamienica | Bliskość morza - tylko 150 m | Prestiżowy adres w Dolnym Sopocie | Pożądana lokalizacja inwestycyjna |.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, wykończone pod klucz, przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z dbałością o szczegóły. Mieszkanie usytuowane na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł82,40 m² 24 150,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w Sopocie - Willa Valor, al. Niepodległości. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 82,4 m , położony w prestiżowej inwestycji Willa Valor w samym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 m² 23 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu Z 2004 r w inwestycji karlikowski młyn dewelopera invest komfort lokalizacja I komunikacja - 6 minut Bohaterów Monte Cassino -.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł90,50 m² 19 325,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną. Oferowane dwa mieszkania znajdują się w prestiżowej części Sopotu, oddalonej o zaledwie kilkadziesiąt metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,70 m² 19 271,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: mieszkanie położone przy ul. Władysława IV o powierzchni 46,7 m2 składające się z 2 pokoi, niezależnej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie do kapitalnego remontu dające.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,80 m² 17 026,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dane: cena: 899 000 zł Metraż: 52,8 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter/10 Ogrzewanie: miejskie Czynsz: ok 650 zł Własność: pełna własność Atuty: - po generalnym remoncie (niezamieszkałe).

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71 m² 18 309,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty! Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 945 000 zł117,84 m² 16 505,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament w Sopocie Dolnym - Chmielewskiego 117 m | 4 pokoje | 2 balkony | możliwość podziału na dwa apartamenty Atuty nieruchomości Wyjątkowa lokalizacja w sercu Sopotu Dolnego -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł40 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie przy Monte Cassino - serce Dolnego Sopotu Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m (dodatkowe 20m dają skosy oraz antresola, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł103,58 m² 28 953,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama. Kupisz bez prowizji! przestrzeń użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł163 m² 17 171,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Luksusowa inwestycja w sercu Sopotu - 4 gotowe apartamenty przy ul. Sobieskiego 13 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży - cztery eleganckie apartamenty o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z widokiem na morze | Sopot Kamienny Potok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ulicy Wejherowskiej w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł46,97 m² 27 464,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament w Sopocie Górnym na kameralnej, otulonej lasem inwestycji Aquarius jednej z ładniejszych w Sopocie,10 minut spacerem od Monte Cassino. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,40 m² 15 225,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2