dowolna

Mieszkania z ogródkiem Sopot - Oferty mieszkań z działeczką

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł62,47 m² 25 452,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Sopotu - osiedlu Przylesie. Nieruchomość zajmuje cały parter sopockiej kamienicy dwulokalowej i otoczona jest ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł78,90 m² 19 518,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży! Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 890 000 zł72 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: kameralne osiedle w otoczeniu lasu i zieleni Spokojna, prestiżowa część Sopot Funkcjonalny układ 3 pokoi z dodatkową pralnią Ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 622 271 zł71,10 m² 22 816,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 445 420 zł53,49 m² 27 022,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł46,97 m² 27 464,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament w Sopocie Górnym na kameralnej, otulonej lasem inwestycji Aquarius jednej z ładniejszych w Sopocie,10 minut spacerem od Monte Cassino. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 732 zł67,80 m² 23 181,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 607 700 zł66,40 m² 24 212,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł131,40 m² 45 281,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy Apartament na Sprzedaż - Willa Maria Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m2, położonego w prestiżowej inwestycji "willa.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł115,68 m² 25 847,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Niezwykle klimatyczny 4-pok.apartament w Sopocie Dolnym o powierzchni 115.68m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. Apartamentu znajduję się w zadbanym budynku z 2004r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 061 276 zł97,23 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Ogródek | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50,50 m² 21 782,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie bardzo słoneczne z garażem w idealnej lokalizacji. Zaledwie kilometr od plaży w spokojnej, zielonej części Sopotu. To eleganckie mieszkanie łączące nadmorski klimat, luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 275 zł39,75 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kolna Sopot -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 530 863 zł75,68 m² 33 441,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot | Ogród ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 75,68.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł209,20 m² 22 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Rezydencja przy lesie - unikatowy apartament W klasycznej willi, górny sopot Zabytkowa willa z 1908 r. | docelowo 263,2 m | Prywatny ogród ok. 300 m | Stan surowy z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł30,50 m² 28 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż apartament w sercu Sopotu w dwupiętrowej kamienicy! Idealny pod inwestycje lub dla miłośników prestiżowych lokalizacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł94,29 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe, mieszkanie położone w zacisznej uliczce Sopotu Górnego na parterze kameralnej kamienicy. Duże możliwości aranżacyjne sprawiły, że obecni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,90 m² 19 507,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy, przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 350 metrów od plaży! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 691 844 zł69,36 m² 24 392,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł45 m² 25 488,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie premium, 2 pokoje, ogród, siłownia, ochrona, blisko las lesna sonata prestiżowa inwestycja! mega Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie w dzielnicy Przylesie i faktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, piękne, świeżo po remoncie, ciche mieszkanie w Sopocie! Bardzo wysoki standard wykończenia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie w dzielnicy Karlikowo tuż przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł104 m² 37 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament W willi Z 1900 roku Z 3 sypialniami, ogrodem, zaledwie 200 M od plaży I grand hotelu 3 Sypialnie | Ogród 100 m | Parter z niezależnym wejściem | Wysokość 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

719 999 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sopot

Górny Sopot,Sopot

1 747 242 zł75 m² 23 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Dwa balkony | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

997 950 zł50 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, które zostało starannie zaprojektowane przez architekta i właśnie zakończyło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejherowska

Kamienny Potok,Sopot

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga! Zdjęcia pokazują mieszkanie w stanie z przed kilku lat. Aktualnie mieszkanie z uwagi na duże zużycie po wieloletnim wynajmie wymaga remontu z wyłączeniem: - okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dolny Sopot,Sopot

3 800 zł40 m² 95,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w eleganckim apartamentowcu 300 metrów od plaży. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 znajduje się na wysokim parterze ekskluzywnego apartamentowca Patio Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Sopot,Sopot

1 499 900 zł59 m² 25 293,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie które gwarantuje pewny zarobek a jednocześnie chcesz wykorzystywać je na własne cele wakacyjne mam idealną propozycję dla Ciebie. Na inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

3 200 000 zł84 m² 38 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Dolny Sopot,Sopot

5 500 zł98 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem długoterminowy, znajdujące się w Sopocie przy spokojnej i klimatycznej uliczce Władysława IV. To lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Górny Sopot,Sopot

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Marii Konopnickiej w Sopocie - idealnego rozwiązania dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Dolny Sopot,Sopot

1 390 000 zł83 m² 16 834,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie przy ul. Dębowej. Mieszkanie do generalnego remontu. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy za lat 30 ubiegłego wieku. Kamienica jest wpisana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

1 348 000 zł48 m² 27 908,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie przy samym molo w Sopocie, ul. Monte Casino, z dużym tarasem! mieszkanie: umeblowane, gotowe do wynajmu lub zamieszkania. To mieszkanie to wyjątkowa okazja, zarówno ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Komfortowe i funkcjonalne studio w Sopocie Górnym przy ul. Armii Krajowej o powierzchni 33m2 w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne dla osoby ceniącej komfort, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy pod Płowcami

Karlikowo,Sopot

2 679 000 zł84 m² 31 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w nowym, kameralnym budynku przy ul. Bitwy pod Płowcami 26/1 w Sopocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Górny Sopot,Sopot

770 000 zł44 m² 17 579,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie w budynku z lat 60-tych w Sopocie, w górnej części ul. 23 Marca (nr77). Super zaaranżowane i urządzone mieszkanie - salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Dolny Sopot,Sopot

2 990 000 zł103 m² 29 029,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament w Dolnym Sopocie - cisza, plaża i niepowtarzalny układ-to oferta, która trafia się niezwykle rzadko. Dwupoziomowy apartament w Dolnym Sopocie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność max do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na parterze w nowoczesnym apartamentowcu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij