dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sopot - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia samodzielne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. mieszkanie swieżo po remoncie , w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt.nowoczesna kuchnia wraz ze sprzętem AGD oraz całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dolny Sopot

Dolny Sopot,Sopot

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo dobrze zlokalizowane, duże mieszkanie w Sopocie Dolnym! Nieruchomość z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, możliwość wstawienia swoich mebli, lub doposażenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Sopot

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe(38m) na osiedlu Mickiewicza. Blok lokalizuje się w zacisznej okolicy. Otoczony jest przez bujną roślinność. Z balkonu widok na obszernie zalesiony teren. Stan do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

495 000 zł39 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie - 2 pokoje z balkonem, przylesie w Sopocie. Lokalizacja: mieszkanie położone w Sopocie, przy ulicy 23 Marca, 30 minut pieszo do plaży, dobrze skomunikowane. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Górny Sopot,Sopot

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na trzecim piętrze bloku(bez windy) przy Ul. Malczewskiego. W skład lokalu wchodzą: salon(ok. 18 m2) sypialnia(10 m2) duża jasna kuchnia z jadalnią(10 m2) łazienka(6 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Sopot

Górny Sopot,Sopot

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sopot! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z południową ekspozycją okien znajdujące się na 9 piętrze z widokiem na morze w sopocie górnym blisko lasu. Dobra inwestycja! idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| świetna lokalizacja | cicha okolica | wysoki standard | | 2 pokoje | 10 minut na plażę | blisko komunikacji | | najem długoterminowy | Na wynajem piękne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Dolny,Sopot

950 000 zł31 m² 30 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Willa Sopot to kameralna inwestycja 3 apartamentów w odległości 150m do plaży. Kamienica Willa Sopot została zrealizowana w gustownym i eleganckim stylu. Lokalizacja: bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 2 pok. o pow. 37 m2, mieszczącego się w urokliwej części górnego Sopotu, przy ul. Mickiewicza, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Brodwino,Sopot

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy tuż obok lasu lecz zaledwie 30 min spacerem od centrum Sopotu w którym znajdziemy całą gamę atrakcji turystycznych, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dotyczy najmu mieszkania 2 pok. o pow. 37 m2, mieszczącego się w urokliwej części górnego Sopotu, przy ul. Mickiewicza, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

4 000 zł43 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chętnie wynajmiemy na okres od 1.10.22- 31.04.2023 nasze ukochane mieszkanie. Jest wyjątkowe, klimatyczne, z super rozkładem. Idealne dla pary. 3 minuty spacerem od morza. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

559 000 zł38 m² 14 671,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na szóstym piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70, w Górnym Sopocie przy ul. Mickiewicza. W skład 38 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Dolny,Sopot

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna ulica Kazimierza Pułaskiego, zwana kiedyś Bismarck Strasse, łączy wschodnią część ulicy Fryderyka Chopina z północną częścią ulicy Jana Sobieskiego. Po obu stronach zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorniewskiego

Sopot,pomorskie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 w Sopocie wraz garażem wolnostojącym! Lokal składa się z: - dwóch osobnych pokoi ( z jednego wyjście na duży balkon ), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Sprzedaż Sopot Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Sopotu przy ul. Niepodległości 859 Idealna inwestycja dla pary lub rodziny, osób ceniących sobie bliskość natury, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

495 000 zł38 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie - 2 pokoje z balkonem, przylesie w Sopocie. Lokalizacja: mieszkanie położone na Przylesiu Sopocie, przy ulicy 23 Marca, 30 minut pieszo do plaży, dobrze skomunikowane. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodwino,Sopot

610 000 zł41 m² 14 841,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą w malowniczym Sopocie! możliwość przejęcia najemców Z miesięcznym zyskiem 2 600 ,- lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubisz ciszę i spokój? To mieszkanie jest dla Ciebie! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Sopocie przy ulicy 23-go Marca mieszkanie: mieszkanie o powierzchni50 m2 jest jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Dolny,Sopot

569 000 zł50 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż lokal użytkowy w standardzie mieszkania o powierzchni 50,1m2 przy ul. Lipowej w Sopocie Dolnym, w jego skład wchodzą: - salon 20m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem na pełne 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Oferowane mieszkanie położone jestem w Dolnym Sopocie, przy ulicy Grunwaldzkiej, bardzo blisko piaszczystej plaży. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienny Potok

Kamienny Potok,Sopot

480 000 zł42 m² 11 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sopot! Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 42,27 mkw w nadmorskim kurorcie - sopot. Dobra inwestycja! idealne dla rodziny jak I pod wynajem! stan lokalu bardzo dobry, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

450 000 zł38 m² 11 936,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w wieżowcu w kameralnej części Sopotu przy ulicy Józefa Kraszewskiego. Budynek dziesięciopiętrowy, wybudowany w 1971 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dolina Gołębiewska to ciche i zielone osiedle położone niedaleko centrum miasta, w okolicach znanej ulicy Bohaterów Monte Casino i znajdującego się tam sopockiego deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Sopot

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sopot! Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty idealne pod inwestycje w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu W sopocie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy. Świetna lokalizacja! Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budzysza

Dolny Sopot,Sopot

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga - najem na okres od 03.09.2022 DO 30.06.2023 Pięknie zaaranżowany 2 pokojowy apartament położony na granicy parku, 200 metrów od plaży. Lokal po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

995 000 zł64 m² 15 546,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ulica Wybickiego to doskonała lokalizacja w spokojnej, wypełnionej szlachetną architekturą części Górnego Sopotu, pozwalająca na odpoczynek od miejskiego zgiełku nawet w szczycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

3 500 zł60 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59,9m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się w zadbanym, sopockim apartamentowcu na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

549 000 zł34 m² 16 334,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie, o powierzchni 33,61 m3 ,przerobione na 2 niezależne kawalerki z małymi aneksami i łazienkami (15 m2 i 18,61 m2). Doskonałe położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

795 000 zł64 m² 12 344,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone jest nieopodal brzegu morza, przy granicy Sopotu i Gdańska. Plaże w tej okolicy są szerokie i mniej uczęszczane niż w innych częściach kurortu. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Sopot

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, przedmiotem sprzedaży jest oferta inwestycyjna, dotycząca nieruchomości o powierzchni 34 m2, która została podzielona na dwie osobne kawalerki z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

799 000 zł41 m² 19 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atuty: - 3 minuty samochodem do sopockiej plaży - Cicha i spokojna okolica - Bliskość terenów zielonych - Dogodny dojazd do centrum miasta lokalizacja Sopot Dolny należy do najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

549 000 zł34 m² 16 334,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: nieruchomość o powierzchni 33.61m2, przekształcona na dwie niezależne kawalerki o wielkości ok.19m2 (oznaczone numer 1) oraz ok.15m2 (oznaczone numer 2), w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Sopotu przy ul. Niepodległości 859 Idealna inwestycja dla pary lub rodziny, osób ceniących sobie bliskość natury, bliskość morza, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 250 000 zł42 m² 29 990,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Nietuzinkowy apartament w sercu Sopotu zlokalilzowany przy ul. Grunwaldzkiej. Znajduje się na wysokim parterze zabytkowej kamienicy w odległości 200 m od morza. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Sopot,Sopot

499 000 zł38 m² 13 080 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Najważniejsze atuty: - uniwersytet Gdański 700 metrów, - opera Leśna 600 metrów, - deptak Monte Cassino w Sopocie 1700 metrów. Dla klientów ceniących sobie unikatowe miejsca, niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w Sopocie przy Al. Niepodległości, ok. 450 m od Uniwersytetu Gdańskiego, deptaku Monte Cassino i od plaży. Wokół pełna infrastruktura usługowo-handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w Sopocie na osiedlu Przylesie z widokiem na las. Mieszkanie jest na 5 piętrze z 10, budynek posiada windę. Na nieruchomośc składają się 2 odzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam kawalerkę 300 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino Kawalerka po remoncie w samym centrum Sopotu na al. Niepodleglosci Mieszkanie znajduje się 5 minut od dworca głównego, 10 minut od ug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Wyścigi,Sopot

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 38m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym kompleksie apartamentowców na ul.3-Maja/.