dowolna

Lokale w centrum Sopot - Oferty sprzedaży i najmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

108,06 zł/m²100 m² 10 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Komfortowe biuro w prestiżowej lokalizacji Sopotu Szukasz przestrzeni biurowej w nowoczesnym budynku, idealnej do pracy w spokojnym otoczeniu? Oferujemy na wynajem 100 m doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

399 000 zł21 m² 18 644,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 21,4 m , usytuowane na parterze budynku w samym sercu Sopotu. Lokal jest po kapitalnym remoncie - wymieniono instalacje: elektryczną, wodną. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

1 642 370 zł62 m² 26 489,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowy kompleks apartamentowo-biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal usługowy składa się z: * biura, * przedsionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Sopot

Górny Sopot,Sopot

135 000 zł100 m² 1 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dochodowy biznes kawiarnio-bawialnia w centrum Sopotu - gotowy do przejęcia! Na sprzedaż oferujemy w pełni działający, dochodowy biznes kawiarnio-bawialnie z ugruntowaną pozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

93,24 zł/m²29 m² 2 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal biurowy w kameralnym, nowym biurowcu w Centrum Sopotu! Lokal nr 17 zlokalizowany jest na 2 piętrze budynku łączącego funkcje biurową i usługową. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

112,40 zł/m²15 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal biurowy w kameralnym biurowcu w Centrum Sopotu. Lokal nr 15 zlokalizowany jest na 2 piętrze budynku łączącego funkcje biurową i usługową. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

99,04 zł/m²19 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal biurowy w kameralnym, nowym biurowcu w Centrum Sopotu. Lokal nr 21 zlokalizowany jest na 2 piętrze budynku łączącego funkcje biurową i usługową. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

101,96 zł/m²26 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal biurowy w kameralnym, nowym biurowcu loft&office w Centrum Sopotu. Lokal nr 7 zlokalizowany jest na I piętrze budynku łączącego funkcje biurową i usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Górny Sopot,Sopot

4 500 000 zł327 m² 13 761,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Moniuszki

Górny Sopot,Sopot

16 500 000 zł1 430 m² 11 535,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

398 000 zł21 m² 18 598,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

2 140 000 zł90 m² 23 830,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal W kamienicy - sopot dolny W otoczeniu zieleni | Cisza i spokój | Dużo dziennego światła | Piwnica | Sopockie kamienice | 400 metrów od plaży | Wysokość pomieszczeń 290 cm *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Rzemieślnicza

Centrum,Sopot

50 zł/m²295 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni 295 w budynku przy ulicy Rzemieślniczej 7 w Sopocie, z łatwym dostępem do Alei Niepodległości oraz środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Rzemieślnicza

Centrum,Sopot

55 zł/m²545 m² 29 987 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 545,21 m2 na 3 piętrze budynku przy ulicy Rzemieślniczej 33b w Sopocie, z łatwym dostępem do Alei Niepodległości oraz środkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rzemieślnicza

Wyścigi,Sopot

50 zł/m²226 m² 11 314 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 226,28 m2 na 3 piętrze budynku przy ulicy Rzemieślniczej 33b w Sopocie, z łatwym dostępem do Alei Niepodległości oraz środkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

400 000 zł21 m² 18 691,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

690 000 zł41 m² 16 707 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa niezależne lokale użytkowe o powierzchni 21,4 m oraz 19,9 m , usytuowane na parterze budynku w samym sercu Sopotu. Każdy lokal ma swoje własne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bema

Centrum,Sopot

137,50 zł/m²80 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Sopotu - Gotowy pub / lokal do własnej aranżacji. Lokal znajduje się przy ulicy Bema tuż przy słynnym Monciaku. 50m od najbardziej charakterystycznego punktu w Sopocie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

63 zł/m²32 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W biurowcu W centrum sopotu Lokal biurowy o powierzchni 32 m2 usytuowany na parterze w nowym biurowcu, składający się z jednego pomieszczenia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

999 000 zł113 m² 8 825,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niezależny lokal w centrum Sopotu przy Al. Niepodległości lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w środkowej części Sopotu, w strefie zurbanizowanej o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

62 zł/m²19 m² 1 159 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w centrum Sopotu w biurowcu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Położenie budynku gwarantuje wygodny dojazd ze wszystkich części Trójmiasta, zarówno samochodem,.