Kawalerka, ul. Okrzei

Okrzei, Sopot, pomorskie

  • 879 000 zł
  • 26,30 m²
  • 33 422,05 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Gajewski

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Okrzei

Okrzei, Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

879 000 zł

26,30 m²

33 422,05 zł/m²

Kawalerka, ul. Okrzei

Zaktualizowane: 21 maja 2026

879 000 zł 26,30 m² 33 422,05 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 879 000 zł (33 422,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 26,30 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: CZTERY S, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 835622

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie z ogródkiem w Sopocie, przy ul. Stefana Okrzei - Osiedle Marii Ludwiki

Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,3 m², położone na prestiżowym, zamkniętym i chronionym Osiedlu Marii Ludwiki w Sopocie. To propozycja idealna zarówno dla osób szukających własnego apartamentu nad morzem, jak i dla inwestora zainteresowanego najmem krótkoterminowym lub długoterminowym. (...)

Agent

Patryk Gajewski

601 207...

601 207 622

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt