Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Aleja Niepodległości, Sopot, pomorskie

  • 7 800 zł
  • 123 m²
  • 63,41 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Surmacka

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Aleja Niepodległości, Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

7 800 zł

123 m²

63,41 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Zaktualizowane: 18 maja 2026

7 800 zł 123 m² 63,41 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 123 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1910
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 363539

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRZESTRONNE MIESZKANIE W SERCU SOPOTU - IDEALNE DLA RODZINY

Pow. mieszkania 123 m² | 4 pokoje | 2 łazienki | Kamienica | Świeżo odświeżone | Blisko plaży | Doskonała lokalizacja | Dostępne od zaraz

Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 123 m², zlokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Niepodległości w Sopocie. (...)

Agent

Dorota Surmacka

575 689...

575 689 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została