Apartament, ul. Smolna

Smolna, Sopot, pomorskie

  • 2 850 000 zł
  • 83,56 m²
  • 34 107,23 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Sobkowi...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Smolna

Smolna, Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 850 000 zł

83,56 m²

34 107,23 zł/m²

Apartament, ul. Smolna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 850 000 zł 83,56 m² 34 107,23 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 850 000 zł (34 107,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 83,56 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 1 800 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 684599

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LUKSUSOWY APARTAMENT Z OGRODEM W SOPOCIE

Sopot | 3 pokoje | Standard Premium | Inwestycja Smolna | Ogród dostępny z każdego pokoju

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Apartament o powierzchni 83,56 m2, położony na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku, składa się z:
* Przestronnego, słonecznego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią oraz bezpośrednim wyjściem na ogród,
* komfortowej sypialni z garderobą typu walk-in,
(...)

Agent

Grzegorz Sobkowiak

536 378...

536 378 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Sobkowiak

536 378...

536 378 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl