Apartament Sopot

Sopot, pomorskie

  • 11 900 000 zł
  • 536,99 m²
  • 22 160,56 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Zarzecki

Skontaktuj się

Apartament Sopot

Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

11 900 000 zł

536,99 m²

22 160,56 zł/m²

Apartament Sopot

Zaktualizowane: 13 maja 2026

11 900 000 zł 536,99 m² 22 160,56 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
12
Rok budowy:
1999
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

12

Rok budowy:

1999

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 11 900 000 zł (22 160,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 536,99 m², 12 pokoi, 6 łazienek; stan: dobry
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1999
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, wielopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 787640

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

UNIKATOWA LOKALIZACJA W SOPOCIE DOLNYM

Bliskość morza | Zakup inwestycyjny | 6 mieszkań | Lokal na parterze

*****

OPIS BUDYNKU:

Budynek w prestiżowej lokalizacji Sopotu stanowi wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Zlokalizowany w sercu miasta obiekt zapewnia gwarancję pewności inwestycji. W skład tego budynku wchodzi 6 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (38 mkw - 59 mkw), idealnych zarówno na krótkoterminowy, jak i długoterminowy najem. (...)

Agent

Jakub Zarzecki

536 174...

536 174 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK