Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Bohaterów Monte Cassino, Sopot, pomorskie

  • 1 400 000 zł
  • 84 m²
  • 16 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Słoda

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Bohaterów Monte Cassino, Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 400 000 zł

84 m²

16 666,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 400 000 zł 84 m² 16 666,67 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 400 000 zł (16 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 84 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3032/19413/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Zaledwie 300 metrów od dworca oraz około 800 metrów od molo, co czyni nieruchomość idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Jakub Słoda

574 099...

574 099 166

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Słoda

574 099...

574 099 166

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Słoda

Zostaw telefon, oddzwonimy