Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzka, Dolny Sopot, Sopot, pomorskie

  • 750 000 zł
  • 20 m²
  • 37 500 zł/m²

Zdjęcie

Maciej

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzka, Dolny Sopot, Sopot, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

750 000 zł

20 m²

37 500 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

750 000 zł 20 m² 37 500 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

-

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (37 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 20 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro
  • Czynsz: 250 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Klimatyczna kawalerka 50 m od plaży | Dolny Sopot | Premium | Idealna inwestycja i second home

Są miejsca, do których jedzie się na weekend i są takie, z których po prostu nie chce się wracać.
Ta wyjątkowa kawalerka w sercu Dolnego Sopotu należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii.

Wyobraź sobie poranek z kawą po spacerze brzegiem morza.
Wieczór przy lampce wina po dniu spędzonym na plaży i sopockich restauracjach. (...)

Agent

Maciej

502 613...

502 613 864

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej

502 613...

502 613 864

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl