dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Sopot - Sprzedaż i najem

171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Centrum,Sopot

5 600 000 zł200 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1960

Umeblowanych 5 mieszkań o łącznej powierzchni 200 m znajdują się w eleganckiej odnowionej kamienicy secesyjnej przy ulicy 3 maja w Sopocie czyli centrum Sopotu. Inwestycja oferuje 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Mickiewicza,Sopot

609 000 zł37 m² 16 481,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w budynku z windą o pow. 36,95m2 znajdujące się w prestiżowej lokalizacji na mapie Sopotu; osiedle Mickiewicza jest zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Dolny Sopot,Sopot

4 500 000 zł92 m² 48 701,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot - perła polskiego wybrzeża, łączy nadmorski klimat z elegancją i spokojem. Ulica Parkowa to najbardziej prestiżowa lokalizacja w Dolnym Sopocie - zielona aleja tuż przy plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

1 890 000 zł68 m² 27 700,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowy apartament 300 m od plaży | Sopot Dolny | Kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m , położone w prestiżowej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z fantastycznym widokiem na morze. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej dzielnicy sopotu - Kamiennym Potoku. Bliskość morza 500 m spacerem, położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Sopot,pomorskie

1 229 000 zł60 m² 20 442,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do zamieszkania, wykończone z dbałością o detale, mieszkanie w centralnej części Sopotu. Położone w spokojnej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Dolny Sopot,Sopot

1 500 000 zł58 m² 25 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Sopocka Przystań to kameralna inwestycja zrealizowana w 2012 roku przez Dewelopera Art Lokum, według projektu kd Kozikowski Design. To cztery nowoczesne apartamentowce, wykonane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prośba o kontakt telefoniczny lub wiadomość sms. Umowa do końca czerwca 2026 lub krócej. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m2, po remoncie, z balkonem. W układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 080 000 zł40 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przylesie, zielone osiedle Górnego Sopotu, dające oddech od gwaru turystycznego zgiełku i uciążliwości miasta, w ciągu 30 minut w tempie spacerowym można znaleźć się na piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

1 500 zł31 m² 47,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: lokalizacja otoczenie parku, tereny zielone, brodwino Sopot doskonale skomunikowane osiedle, mieszkanie do adaptacji rozliczenie kosztów do ustalenia, przynależne piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

1 661 447 zł86 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Ogródek | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

999 999 zł59 m² 17 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 58,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora -rodziny : lokalizacja: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Świemirowo,Sopot

1 993 162 zł85 m² 23 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

1 811 132 zł81 m² 22 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Balkon | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Wyścigi,Sopot

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Sopocie? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, na osiedlu Sopocka Przystań (ulica Polna), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Sopot,pomorskie

1 229 000 zł60 m² 20 442,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

1 690 000 zł81 m² 20 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! Inwestycyjne mieszkanie w sercu Sopotu przy ul. Monte Cassino w drugiej linii zabudowy. Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament, idealny pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie o pow.55m2 z dwoma balkonami! Mieszkanie mieści się w kompleksie "AQUARIUS" w jednej z najbardziej prestiżowych sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fiszera

Dolny Sopot,Sopot

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

7 999 999 zł500 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2004

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

810 000 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sopot Dolny ul Niepodległości 683 Mieszkanie o powierzchni ok 75m2 (w trakcie inwentaryzacji) położone na 3 piętrze w kamienicy. 3 pokoje, odzielna kuchnia, łazienka, dodatkowa toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

11 000 zł182 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wysmakowana elegancja na wysokim poziomie. W nowoczesnym budynku, z halą garażową, bardzo blisko plaży, molo i serca Sopotu - spacerowego deptaka Monte Cassino - znajduje się luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne do czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą kontrolą, abyś mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe W tym jeden pokój Z aneksem kuchennym. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Centrum,Sopot

1 199 000 zł105 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma osobnymi wejściami z klatki schodowej o pow. 105,40m2., w skład którego wchodzi: - Salon - Sypialnia - Pomieszczenie biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zaledwie 700 metrów od plaży w spokojnej, zielonej części Sopotu. Ten elegancki apartament łączy nadmorski klimat, luksus i prywatność, tworząc idealne miejsce zarówno na drugi dom nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 980 000 zł100 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Dolina Gołębiewska zrealizowana przez trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort to bardzo dobre miejsce na mapie Sopotu. Sopot Górny, jednak niedaleko stąd do deptaka Monte Cassino, z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńskiego

Brodwino,Sopot

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Mieszkanie pod opieką firmy aaron - zarządzanie najmem nieruchomości - Najemcy gwarantujemy opiekę w okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Górny Sopot,Sopot

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem - Sopot z widokiem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze bloku z windą, jest w pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Dolny Sopot,Sopot

3 300 zł69 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,6m2, zlokalizowany w Sopocie Dolnym przy ul. Dębowej 7. Mieszkanie do wynajęcia od 15.02.2026r do 31.01.2027r Kamienica z 1905r. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Sopot - miasto, które potrafi być jednocześnie tętniące życiem i ciche jak morze po burzy. W jednej z jego spokojniejszych części, przy ul. Okrzei, wśród zieleni i kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sopot

509 000 zł32 m² 15 956,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: mieszkanie z widokiem na morze - Sopot, ul. Niepodległości | Idealna inwestycja 8+4 Na sprzedaż mieszkanie do remontu, zlokalizowane na 8. piętrze budynku w sercu Sopotu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Kamienny Potok,Sopot

559 000 zł37 m² 15 043,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Dolny Sopot,Sopot

2 290 000 zł98 m² 23 343,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy luksusowy apartament w Sopocie. Rozkład pomieszczeń: hall/pokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, piwnica (20m2), miejsce postojowe Ponadczasowy loft to nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

2 317 000 zł93 m² 24 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dolny Sopot z bliskością plaży, molo i głównej arterii spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino, z całą wakacyjną infrastrukturą kurortu to świetne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Górny Sopot,Sopot

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie bardzo słoneczne, jasne, ciepłe z balkonem oraz przepięknym widokiem na zieleń, na osiedlu Mickiewicza - Sopot, górny. Mieszkanie na 3 piętrze. Budynek po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Brodwino,Sopot

550 000 zł34 m² 16 081,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow 34,2 m2 w Sopocie, brodwino pierwsze zdjęcia to wizualizację - pokazują jak przy małym wkładzie finansowym może podkręcić wygląd mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Dolny Sopot,Sopot

2 585 000 zł118 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

W dolnym Sopocie, 250 metrów od plaży i 300 metrów od głównej alei spacerowej Monte Cassino na drugim, ostatnim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy znajduje się 117,5 metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

7 999 999 zł500 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obodrzyców

Kamienny Potok,Sopot

1 349 000 zł145 m² 9 303,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w domu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym lub do zamieszkania z rodziną? Świetnie trafiłeś! atuty: - trzy miejsca parkingowe na ternie posesji - duża powierzchnia -.