dowolna

Mieszkania z prawem własności Sopot - Lista ofert

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 390 000 zł100 m² 13 948,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w samym sercu Sopotu. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Dolny Sopot,Sopot

1 250 000 zł58 m² 21 577,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowy trzypokojowy apartament położony w sercu Sopotu (sopot Dolny), przy ul. Kościuszki - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych ulic miasta. Położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 737 924 zł74 m² 23 343,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Dolny Sopot,Sopot

1 150 000 zł47 m² 24 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży kompaktowe mieszkanie w zadbanej kamienicy, położone w samym sercu Sopotu przy znanej i lubianej ulicy Chopina! Opis nieruchomości: 1 piętro, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Brodwino,Sopot

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przytulna kawalerka z pięknym widokiem na las, położona w spokojnej i zielonej części Sopotu - na Brodwinie. Mieszkanie idealne do zamieszkania od zaraz, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Świemirowo,Sopot

999 000 zł73 m² 13 610,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Urokliwe mieszkanie w stylowej kamienicy z 1900 roku, usytuowane na parterze, tuż przy granicy między Sopotem, a Gdańską Oliwą. To niezwykła oferta dla tych, którzy pragną cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 681 670 zł88 m² 19 157,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

899 000 zł43 m² 21 103,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot , Karlikowo || 42,6 m || 2 pokoje || oddzielna kuchnia || 4 piętro z 4 || Sopot , ul. Okrzei - do wejścia Mieszkanie : - powierzchnia : 42,6 - liczba pokoi : 2 - rodzaj: blok mieszkalny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

575 000 zł42 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa oferta mieszkania w Sopocie - idealne miejsce do życia i inwestycji Dlaczego warto? Sopot od lat cieszy się opinią jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kamienny Potok,Sopot

925 000 zł62 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej części Sopotu, z szybkim dostępem do centrum i bliskością terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! mieszkanie Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

647 000 zł38 m² 17 214,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Idealne mieszkanie pod inwestycje! lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Sopocie, przy ul. Kraszewskiego na końcu cichej, spokojnej ulicy, tuż przy lesie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

1 697 821 zł77 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

1 590 000 zł64 m² 24 727,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o pow. 64,30 m2, z 2008 r, położone na III piętrze w budynku 3 piętrowy w dzielnicy Sopot Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

670 000 zł38 m² 17 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obodrzyców

Kamienny Potok,Sopot

395 000 zł21 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 250 metrów od Dworca. Atuty nieruchomości Mieszkanie z widokiem na zielone tereny Parku.Klimatyzacja.Lokal umeblowany - gotowy do zamieszkania od zaraz.Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

475 000 zł30 m² 15 833 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz swojej pierwszej nieruchomości lub potencjału inwestycyjnego - sprawdź szczegóły tej oferty! Nieruchomość znajduje się na sopockim Brodwinie przy ulicy Kolberga 4. Ta okolica łączy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

2 097 936 zł86 m² 24 480 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

1 884 317 zł97 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Centrum,Sopot

1 649 000 zł123 m² 13 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż ciekawa oferta w Sopocie przy ulicy Andersa. 2 mieszkania na jednej kw dodatkowo duży ogród na wyłączność. Mieszkanie : Przestronny, słoneczny oraz klimatyczny apartament mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

559 000 zł26 m² 21 442,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Komfortowa kawalerka w samym sercu Sopotu Najważniejsze atuty Topowa lokalizacja zaledwie 600 m do plażycisza i spokój w samym centrumkameralny, 4-piętrowy budynek na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goyki

Centrum,Sopot

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio Centrum Sopotu mieszkanie 50 m z ogródkiem | parter kamienicy w trakcie rewitalizacji | stan deweloperski Adres: sopot, ul. Goyki / al. Niepodległości Cena: 750 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dolny Sopot,Sopot

2 395 000 zł116 m² 20 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy :) Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Górny Sopot,Sopot

940 000 zł71 m² 13 314,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Duże 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na panoramę Sopotu - ul. Krasickiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 599 900 zł62 m² 25 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w Górnym Sopocie w inwestycji Leśna Sonata, o powierzchni 61,55 metra kwadratowego, 3 pokoje, balkon, kameralny budynek w bocznej ulicy, miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Dolny Sopot,Sopot

1 250 000 zł55 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Lokal mieszkalny o powierzchni 55 m2 położony w rewelacyjnej części Sopotu Dolnego w bardzo bliskiej odległości od morza. Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

2 690 000 zł113 m² 23 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Apartament Z prywatną wieżyczką widokową - sopot dolny W pełni umeblowany | Balkon | Sopockie kamienice | 500 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 129 900 zł44 m² 25 391 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w Górnym Sopocie w inwestycji Leśna Sonata, o powierzchni 44,5 metrów kwadratowych, 2 pokoje, balkon, kameralny budynek w bocznej ulicy, miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

945 000 zł48 m² 19 585,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu świetnie położone, odnowione i umeblowane mieszkanie w sercu Sopotu, przy ul. 3 maja. 800 m do plaży, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Kamienny Potok,Sopot

575 000 zł37 m² 15 473,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

1 680 000 zł67 m² 25 074,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament W kameralnej inwestycji karlikowski młyn - sopot dolny Zielone patio | W pełni umeblowany | Balkon |sopockie inwestycje | 900 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 799 999 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament 73 m w sercu Sopotu - 2 miejsca postojowe, balkon, winda! Powierzchnia: 73,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: sopot, dolny Sopot, ul. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Karlikowo,Sopot

789 000 zł28 m² 27 752,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje kameralnego apartamentu w Sopocie atuty: - 300 m do Sopockiej plaży - mały apartament idealny pod wynajem, krótkoterminowy - w pełni wyposażony Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Dolny Sopot,Sopot

1 090 000 zł52 m² 21 156,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Idealna propozycja na wakacyjne mieszkanie lub lokatę kapitału. Atuty - dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i widokiem na park, - miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

749 000 zł46 m² 16 233,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: atuty lokalizacji Sopot Przylesie: - spokojna, zielona okolica u podnóża lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - zaledwie kilka minut do centrum Sopotu i plaża - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Dolny Sopot,Sopot

1 125 000 zł68 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2 składające się z 3 odrębnych mini-apartamentów znajdujące się w Sopocie przy ulicy Obrońców Westerplatte 5-7. Lokal funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 390 000 zł100 m² 13 948,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w samym sercu Sopotu. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Dolny Sopot,Sopot

1 549 000 zł61 m² 25 310,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Apartament W sercu sopotu - idealny na second home lub inwestycję Gotowy produkt inwestycyjny | W pełni umeblowany i wyposażony | Dwa balkony | Prestiżowa lokalizacja | 50 m od Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

949 000 zł75 m² 12 653,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Sopot Dolny ul Niepodległości 683 Mieszkanie o powierzchni ok 75m2 (w trakcie inwentaryzacji) położone na 3 piętrze w kamienicy. 3 pokoje, odzielna kuchnia, łazienka, dodatkowa toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

1 250 000 zł53 m² 23 531,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament w układzie sypialnia plus salon na 53,12 m2. Z sypialni przejdziesz do dużej garderoby, a z salonu do narożnego ślicznego balkonu. To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij