dowolna

Mieszkania z prawem własności Sopot - Lista ofert

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Świemirowo,Sopot

1 993 162 zł85 m² 23 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

890 000 zł53 m² 16 920,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino! Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Górny Sopot,Sopot

1 811 132 zł81 m² 22 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Balkon | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

599 000 zł35 m² 16 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie z widokiem na las - sopot ulica 23 Marca 104. Mieszkanie położone na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku. Idealne pod wynajem lub do mieszkania dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 436 453 zł71 m² 20 243,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja - Górny Sopot Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesna architektura łączy się z naturą i spokojem. Kameralna inwestycja położona w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 074 265 zł113 m² 18 277,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,49 m z dużym tarasem 25,31 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w Górnym Sopocie. Osiedle położone jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Sopot,pomorskie

1 229 000 zł60 m² 20 442,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do zamieszkania, wykończone z dbałością o detale, mieszkanie w centralnej części Sopotu. Położone w spokojnej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Górny Sopot,Sopot

2 250 000 zł118 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Klimatyczny apartament W sopocie idealny pod inwestycję! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Sopocie jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 360 000 zł100 m² 13 647,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w samym sercu Sopotu. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

1 690 000 zł81 m² 20 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! Inwestycyjne mieszkanie w sercu Sopotu przy ul. Monte Cassino w drugiej linii zabudowy. Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament, idealny pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

4 900 000 zł254 m² 19 291,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1905

Ekskluzywny apartament w Sopocie Dolnym - idealny do zamieszkania lub jako second home. Najważniejsze atuty inwestycji Apartament w Sopocie Dolnym prestiżowa lokalizacja spokojna część Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fiszera

Dolny Sopot,Sopot

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

810 000 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sopot Dolny ul Niepodległości 683 Mieszkanie o powierzchni ok 75m2 (w trakcie inwentaryzacji) położone na 3 piętrze w kamienicy. 3 pokoje, odzielna kuchnia, łazienka, dodatkowa toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Górny Sopot,Sopot

759 000 zł51 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zaledwie 700 metrów od plaży w spokojnej, zielonej części Sopotu. Ten elegancki apartament łączy nadmorski klimat, luksus i prywatność, tworząc idealne miejsce zarówno na drugi dom nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

860 000 zł37 m² 23 118,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 37 m w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Dolnego Sopotu przy ul. Władysława Łokietka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 980 000 zł100 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Dolina Gołębiewska zrealizowana przez trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort to bardzo dobre miejsce na mapie Sopotu. Sopot Górny, jednak niedaleko stąd do deptaka Monte Cassino, z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sopot

Górny Sopot,Sopot

1 157 000 zł45 m² 25 711,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | ogródek + taras | nowy apartament | Sopot Przylesie Na sprzedaż świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkały apartament 45 m w prestiżowej inwestycji Leśna Sonata (oddanie 2024). Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

1 649 000 zł85 m² 19 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone w prestiżowej i spokojnej części Sopotu. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących prywatność i bliskość natury. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Apartament W dolnym sopocie ul. Okrzei Przedmiotem oferty jest stylowy apartament o powierzchni 51 m2, położony w sercu Dolnego Sopotu, przy ul. Okrzei - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

2 074 265 zł113 m² 18 277,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 542 386 zł76 m² 20 364,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

3 550 000 zł178 m² 19 943,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Sopot Karlikowo - w odległości krótkiego spaceru od sopockiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Sopot - miasto, które potrafi być jednocześnie tętniące życiem i ciche jak morze po burzy. W jednej z jego spokojniejszych części, przy ul. Okrzei, wśród zieleni i kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sopot, ul. Kolberga - Słoneczna kawalerka z widokiem na zieleń i potencjałem aranżacyjnym Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielewskiego

Centrum,Sopot

1 999 000 zł83 m² 24 201 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem oferty jest przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 84 m2 leżące na drugim piętrze w budynku z 1995 r, położonym zaledwie 50 m od Monte Casino i 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

1 150 001 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy na sprzedaż komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Sopocie, nieopodal słynnego deptaka Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielewskiego

Centrum,Sopot

1 385 000 zł50 m² 27 425,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie prywatne - pośrednikom dziękuję Apartament na parterze w kamienicy wybudowanej w okresie międzywojennym (ok. 1930r.) Usytuowany w cichej okolicy w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

770 000 zł44 m² 17 579,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta uroczego mieszkania w budynku z lat 60-tych w Sopocie w górnej części ul. 23 Marca (nr77). Super zaaranżowane i urządzone mieszkanie - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dolny Sopot,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| 4 pokoje | 3 sypialnie | balkon | piwnica | garderoba | sopot centrum | blisko morza I skm | lokalizacja: wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu. Położone w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Górny Sopot,Sopot

665 000 zł45 m² 14 679,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe z balkonem i widokiem na morze w Sopocie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3m2 zlokalizowane na10 piętrze w wieżowcu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

2 850 000 zł117 m² 24 276 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 110 m | Sopocki Parkur - Invest Komfort Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 110 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Sopotu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górny Sopot,Sopot

899 000 zł54 m² 16 648 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie w standardzie "pod klucz", znajdujące się w samym centrum Sopotu, przy Al. Niepodległości!. Mieszkanie: znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Promocyjna cena tylko przez kilka dni. Tylko za gotówkę. Okazja. W świetnej lokalizacji w Dolnym Sopocie, blisko plaży i słynnego sopockiego molo warunki do realizacji najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Kamienny Potok,Sopot

559 000 zł37 m² 15 043,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

1 789 000 zł70 m² 25 741 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Unikalny Apartament o powierzchni 70 m2 znajduje się na wysokim parterze świeżo odrestaurowanej kamienicy w dolnej części, podziwianej przez mieszkańców Sopotu, ulicy Wybickiego. Niejedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Kamienny Potok,Sopot

545 000 zł37 m² 14 725,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sopot Kamienny Potok - mieszkanie z widokiem na morze, idealne do zamieszkania lub inwestowania Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,01 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Dolny Sopot,Sopot

2 290 000 zł98 m² 23 343,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy luksusowy apartament w Sopocie. Rozkład pomieszczeń: hall/pokój, łazienka, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, piwnica (20m2), miejsce postojowe Ponadczasowy loft to nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

2 317 000 zł93 m² 24 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dolny Sopot z bliskością plaży, molo i głównej arterii spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino, z całą wakacyjną infrastrukturą kurortu to świetne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

1 350 000 zł63 m² 21 524,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej sopockiej kamienicy. To wnętrze emanuje charakterem, a jednocześnie zapewnia komfort codziennego życia. Atuty mieszkania: świetna.