dowolna

Mieszkania umeblowane Sopot - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorniewskiego

Centrum,Sopot

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Sopotu przy ulicy Tomasza Pokorniewskiego blisko Uniwersytetu Gdańskiego mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Sopot

Górny Sopot,Sopot

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, a mianowicie nieruchomość w kurorcie nadmorskim i uzdrowisku sopot. Jest to perełka w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

6 900 zł124 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 124 m2, i piętro w nowoczesnym budynku z windą, sopot. Opis nieruchomości: apartament usytuowany na I piętrze budynku wzniesionego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni całkowitej 18 m2 znajduje się na 4 piętrze odnawianego budynku z windą w Sopocie przy ul. 23 Marca 78. Idealne miejsce dla osoby pracującej lub studiującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Sopot

Sopot,pomorskie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka z przepięknym widokiem na pobliski las w Sopocie. Szczegóły oferty: powierzchnia: 18 m Piętro: 9 (z windą) Widok: na las Parking: miejsca parkingowe pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 495 000 zł79 m² 18 948 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Atuty: - pożądana lokalizacja - 15 minut od molo w Sopocie - Potencjał inwestycyjny - Bliskość sklepów, restauracji, usług, - 3 minuty spacerem na dworzec pkp i skm nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny,Sopot

3 150 840 zł113 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niezwykły apartament z widokiem na sopockie dachy. Dolny Sopot, zaledwie kilkaset metrów od plaży. Pieczołowicie odrestaurowana secesyjna kamienica przy ulicy Kazimierza Wielkiego. To tu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienny Potok

Kamienny Potok,Sopot

499 000 zł34 m² 14 548,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składające się z: - przedpokoju - salonu z wyjściem na balkon ( możliwość zrobienia dwóch pokoi) - łazienka z wanną - kuchnia do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

2 990 zł47 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47,49m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się w budynku z windą z 2008r. Teren mieszkania jest zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Centrum,Sopot

6 900 zł124 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Sopot, apartament na cele mieszkaniowe lub na działalność biurową w świetnej lokalizacji. W sąsiedztwie ul. Monte Cassino. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, pkp, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Górny Sopot,Sopot

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępne od 09.2023 do 06.2024r.! z możliwością przedłużenia Mieszkanie Polonia to duży, trzypokojowy lokal, położony na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Kamienny Potok,Sopot

499 000 zł35 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Widokowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Sopocie na Kamiennym Potoku o powierzchni 34,8m2. Mieszkanie znajduję się na 5-piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80-tych z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Sopot,pomorskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do zamieszkania od już w pełni umeblowany 70 metrowy lokal w suterenie w centrum Sopotu z niezależnym wejściem. Pomieszczenia mimo, że w suterenie są bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 634 000 zł86 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Trzypokojowy apartament znajduje się w idealnej nadmorskiej lokalizacji, pod najbardziej prestiżowym adresem w całym Trójmieście. Sopot, miasto słynące z wszelkich rozrywek, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winieckiego

Dolny Sopot,Sopot

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia z prywatnym wejściem w Sopocie Dolnym o powierzchni 48m2. Mieszkanie zajmuje się w zadbanej kamienicy z 1910r. na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: sopot Rok budowy: 2007 Opis nieruchomości: do wynajęcia urokliwe mieszkanie dwupokojowe z własnym ogródkiem, położone w prestiżowej sopockiej dzielnicy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 300 zł24 m² 97,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci kosztów prowizji dostępne od września 2023 do czerwca 2024! Do wynajęcia jest jasne studio znajdujące się przy alei Nieodległości 875C w Sopocie, na parterze apartamentowca -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

940 000 zł55 m² 17 029 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu, sypialni z garderobą, dużej kuchni oraz dodatkowego pomieszczenia tworzy praktyczną i obszerną przestrzeń o powierzchni 55,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Sopocie Dolnym o powierzchni 45m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

1 290 000 zł68 m² 18 854,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! ossa Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Górnym Sopocie, przy ulicy Wybickiego. To przestronne mieszkanie o powierzchni 68,42 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowa nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całej Polsce 300 m od plaży! dla kogo mieszkanie? Jeżeli cenisz sobie luksus, spokój, piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Termin: dostępne do najmu od 1 października 2023, wynajem do 30 czerwca 2024 Opłaty: 2500 pln + opłaty ok 700 pln Kaucja: 2500 pln Prowizja jednorazowa: 2000 pln Kontakt : poniedziałek - piątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

3 900 zł64 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle zlokalizowane w Dolnym Sopocie w odległości 400 m. od morza. Kameralny zespół nowoczesnych budynków czterokondygnacyjnych otoczonych zielenią. Teren zamknięty i chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopocka Rezydencja to kwintesencja tego, co może zaoferować Sopot. Kameralna zabudowa, malownicza okolica, sielskość widoków za oknem, a do tego miejska infrastruktura nieopodal. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

799 999 zł52 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dla kogo? Dla Inwestorów szukających mieszkania do wynajmu krótko lub długoterminowego. Pary poszukującej wyjątkowego mieszkania do życia w lokalizacji z pełną infrastrukturą, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępne do czerwca 2024! Caroline to studio o powierzchni 37 m2, mieszczące się w Sopocie Dolnym, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 7. Bliskość plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Sopot

5 000 zł54 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepły, przytulny apartament o powierzchni 54,4 m2 z pozytywną energią. Atrakcyjna lokalizacja w Sopocie. Odsunięta od gwaru kurortu, kameralna ulica ozdobiona pięknym szpalerem okazałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2, położone na 4. piętrze zadbanego bloku w malowniczej dzielnicy Kamienny Potok w Sopocie. Budynek jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 150 000 zł91 m² 23 626,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament zlokalizowany w bardzo spokojnej części Sopotu, oddalonej od gwaru centrum kurortu, jednak w spacerowej odległości od wszystkich atrakcji jaki niesie wakacyjna stolica Polski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Haffnera

Dolny Sopot,Sopot

1 590 000 zł97 m² 16 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sopot Dolny, z dużą bliskością plaży i Parku Północnego to najbardziej pożądana część kurortu. Ulica Haffnera to prestiżowa lokalizacja, której atrakcyjność jest nie do podważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

2 150 000 zł92 m² 23 369,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Estetyczne, dobrze zaaranżowane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Zlokalizowane na kameralnym, tonącym w zieleni osiedlu. Doskonale doświetlony, trójstronny apartament mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Kamienny Potok,Sopot

499 000 zł34 m² 14 548,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z możliwościa wyodrębnienia drugiego pokoju, lokal zlokalizowany na 5piętrze w budynku z windą. Sopot - Kamienny Potok. Możliwość zakupu przez osoby spoza ue! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Dolny Sopot,Sopot

2 290 000 zł130 m² 17 642,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Odrestaurowana, czterolokalowa kamienica z charakterystyczną, sopocką werandą, położona w sercu kurortu przy ulicy Jana Sobieskiego. W niej, na ostatnim, drugim piętrze, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Sopot

449 000 zł38 m² 11 906,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

****tylko U nas***** Mieszkanie o powierzchni 37,71 m2 w Sopocie przy ul. 23 marca. Nieruchomość wymaga remontu. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 300 zł25 m² 93,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci kosztów prowizji dostępne od września 2023 do czerwca 2024! Przytulne studio Aleja Park 5 do wynajęcia, znajduje się przy alei Niepodległości 875 C w Sopocie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępny od 20 września Wynajem na długi termin, do 25 kwietnia 2024 Apartament w Sopocie- w świetnej lokalizacji, blisko do Gdańska Oliwy i Przymorza- ul. Bitwy pod płowcami: -18 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiszera

Dolny Sopot,Sopot

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***nowoczesny I przytulny 2-pokojowy apartament W samym centrum- 2 min pieszo do monte cassino, 5 min do plaży*** Dostępny od 16 października 2023 do 25 kwietnia 2024 -6 minut pieszo Dworzec skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiszera

Dolny Sopot,Sopot

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***nowoczesny I przytulny 2-pokojowy apartament W samym centrum- 2 min pieszo do monte cassino, 5 min do plaży*** Dostępny od 10 września 2023 do 25 kwietnia 2024 -6 minut pieszo Dworzec skm -15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Sopot

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępny od 1 września 2023 do 25 kwietnia 2024 Nowoczesny Apartament w Sopocie- w świetnej lokalizacji: - 3 minuty pieszo Dworzec skm - bardzo dobry dojazd do Uniwersytetu Gdańskiego, olivia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dolny Sopot,Sopot

5 000 zł64 m² 77,64 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Dolny Sopot,Sopot

7 000 zł145 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny nietuzinkowy apartament w Dolnym Sopocie 3 minuty do morza, apartament gustownie wykończony. Powierzchnia użytkowa ok. 70 m2 całkowita ok. 145m2. Na powierzchnię lokalu składają się dwa.