dowolna

Mieszkania umeblowane Sopot - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Karlikowo,Sopot

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 48m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

2 700 000 zł65 m² 41 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopot Dolny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Centrum,Sopot

1 100 000 zł76 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 059 000 zł67 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Artystyczne mieszkanie z klimatem, posadowione na ostatnim, drugim piętrze stuletniej kamienicy, w samym środku kurortu. Główna oś miasta to łatwa komunikacja. Krótki, siedmiominutowy spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kamienny Potok,Sopot

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

399 000 zł17 m² 23 470,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalna garsoniera o 17 m dodatkowo na tym samym piętrze znajduje się pomieszczenie gospodarcze o pow. 5 m służące jako przestrzeń do przechowywania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 360 000 zł100 m² 13 647,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli przebywają Państwo w Trójmieście na okres Świąt Wielkanocnych, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Państwa na miejscu! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majkowskiego

Dolny Sopot,Sopot

1 350 000 zł55 m² 24 680,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetne mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w Dolnym Sopocie, przy ulicy Majkowskiego, kilka minut od słynnego, sopockiego molo i piaszczystej plaży. W zasięgu krótkiego spaceru szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Dolny Sopot,Sopot

2 490 000 zł105 m² 23 646,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Zaledwie kilkanaście metrów od najsłynniejszego deptaka w Polsce ul. Bohaterów Monte Cassino, a jednocześnie w spokojnej, zielonej części Sopotu. Ten elegancki apartament łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świemirowska

Wyścigi,Sopot

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę jasne, bo aż trzystronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m w kameralnej okolicy Sopotu. Lokalizacja łączy w sobie spokój z doskonałym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

3 900 zł72 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 4-pokojowe położone w centrum Sopotu. Najważniejsze atuty:4 niezależne pokoje + osobna kuchnia idealne dla studentów lub rodzinywynajem na cały rok lub dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Dolny Sopot,Sopot

1 330 000 zł67 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oryginalne, nieszablonowe mieszkanie w spokojnej i szlachetnej części Kurortu. Bardzo elegancka, wysadzana lipami ulica prezentuje zabytkową, sopocką architekturę. Spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Centrum,Sopot

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne do czerwca 2026 r. Możliwy najem od 1 do 4 miesięcy Mieszkanie Monte50 jest położone w cichej i spokojnej części Dolnego Sopotu, przy ulicy Monte Cassino 50. Nieruchomość zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Świemirowo,Sopot

2 199 000 zł67 m² 32 664,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa cena, promocja Świąteczna! Sopot to miasto o kilku obliczach. Z jednej strony piękne zabytkowe kamienice, klimatyczne uliczki, zachęcające do spacerów, z drugiej to miasto do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

839 000 zł54 m² 15 479,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Piękne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, górny Sopot, balkon+las. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kamienny Potok,Sopot

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

3 600 zł45 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny kompleks apartamentowy Aquarius usytuowany jest Górnym Sopocie. To przyjazne do zamieszkania miejsce o atrakcyjnej architekturze. Na strzeżonym i zamkniętym obszarze zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 299 999 zł59 m² 22 184 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 58,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora -rodziny : lokalizacja: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Górny Sopot,Sopot

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, słoneczne, kompaktowe mieszkanie w topowej lokalizacji Trójmiasta - Sopot Górny. W odległości 15-minutowego spaceru do plaży w Sopocie. Bliskość plaży sprawi, że na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

799 000 zł37 m² 21 455,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa kawalerka z możliwością aranżacji dodatkowej sypialni w prestiżowej lokalizacji Sopotu Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 37,24 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Świemirowo,Sopot

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament w pełni urządzony w wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji dewelopera Invest Komfort, tuż przy lesie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Dolny Sopot,Sopot

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W sercu sopotu dolnego Sopot Dolny | Po generalnym remoncie | W pełni wyposażone | Kameralna ulica | Blisko morza i molo | Jasne i funkcjonalne | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

2 100 000 zł98 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja wyjątkowo prestiżowa. Ulica Józefa Wybickiego jest jedną z najbardziej malowniczych i najciekawszych architektonicznie ulic Górnego Sopotu. Brukowana nawierzchnia, na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

1 325 000 zł56 m² 23 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Największe atuty Dobra lokalizacja centrum Sopotu, zaledwie kilkanaście minut spacerem do plaży, molo i ulicy Bohaterów Monte Cassino Kameralny, nowoczesny budynek o eleganckiej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kamienny Potok,Sopot

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | sopot Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielewskiego

Centrum,Sopot

1 890 000 zł83 m² 22 881 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem oferty jest przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 84 m2 leżące na drugim piętrze w budynku z 1995 r, położonym zaledwie 50 m od Monte Casino i 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w Sopocie Przylesie, blisko Opery Leśnej. - możliwość przywrócenia 3 pokoi; - osobna kuchnia; - duży i słoneczny balkon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Dolny Sopot,Sopot

1 215 000 zł47 m² 25 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kontakt: szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością dzielę się naszą nową ofertą - dzisiaj mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego Sopotu. Tu, przy Alei Niepodległości nr 875 czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Dolny Sopot,Sopot

1 540 000 zł59 m² 25 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

849 000 zł26 m² 32 416,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament W najbardziej pożądanej inwestycji W sopocie Najlepszy adres w Sopocie| High Quality | Bliskość Morza | Bliskość Molo | Bliskość Plaży Najwyższej jakości Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Dolny Sopot,Sopot

1 979 000 zł81 m² 24 371,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dolny Sopot, samo centrum, wyremontowana kamienica, trzy minuty od dworca i siedem minut od słynnego deptaka Monte Cassino umożliwia korzystanie z uroków kurortu i całej jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Dolny Sopot,Sopot

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Sopocie w starej kamienicy w spokojnej okolicy na ul. Dębowej.58 m II piętro. Salon , sypialnia , kuchnia , łazienka.3 min. Od plaży, 5 min.od kolejki SKM , 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Górny Sopot,Sopot

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem - Sopot z widokiem. Dostępne od zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze bloku z windą, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Kamienny Potok,Sopot

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 990 000 zł144 m² 34 701 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Marzysz o życiu w standardzie premium, zaledwie 850 metrów od sopockiej plaży? mamy dla Ciebie Luksusowy Apartament sopot, karlikowo z Inteligentnym Systemem Smart Home w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Dolny Sopot,Sopot

849 000 zł45 m² 18 791,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Sopotu ul Alfonsa Chmielewskiego, 50,07 m z dużym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 45,18 m , położone w prestiżowej części Sopotu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Górny Sopot,Sopot

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Klimatyczne mieszkanie w sercu Górnego Sopotu w otoczeniu zieleni i historycznej zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej urokliwych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Dolny Sopot,Sopot

4 500 000 zł92 m² 48 701,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot - perła polskiego wybrzeża, łączy nadmorski klimat z elegancją i spokojem. Ulica Parkowa to najbardziej prestiżowa lokalizacja w Dolnym Sopocie - zielona aleja tuż przy plaży,.

Szczegóły ogłoszenia