dowolna

Mieszkania nad morzem Sopot - Lista ogłoszeń

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe (przedpokój, jasna kuchnia, łazienka, balkon), umeblowane, wyposażone, do wynajęcia od 1 maja 2011r. Mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Sopotu, w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Centrum,Sopot

492 000 €123 m² 4 000 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny sopocki apartament w samym centrum kurortu. Stylowa kamienica po generalnym remoncie. Apartament został wyremontowany przy użyciu wysokiej klasy materiałów i wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Małopolska

Kamienny Potok,Sopot

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Piętro szeregowca wraz z antresolą w Sopocie Kamiennym Potoku. Ekspozycja południowa Możliwość rozbudowy do 25% powierzchni działki Księga wieczysta bez obciążeń Malownicza okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Wyścigi,Sopot

1 800 zł56 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowy apartament komfortowo urządzony w dolnym Sopocie przy ul.Polnej z garażem. Pokój z aneksem kuchennym,sypialnia. Mieszkanie oraz balkon bardzo słoneczne. 2 min do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

640 000 zł54 m² 11 851 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na parterze z ogródkiem miejsace do parkowania w podwórzu piwnica około 45m mieszkanie po kapitalnym remoncie wysoki standart (kominek) Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brodwino

Brodwino,Sopot

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, w Sopocie os. Brodwino. W mieszkaniu położony jest parkiet, w kuchni i łazience glazura. Okna są plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Dolny Sopot,Sopot

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa okazja: sprzedam niezwykle stylowy apartament (52 m2) na pierwszym piętrze w ponad stuletniej, świeżo odrestaurowanej kamienicy, przy ekskluzywnej (zdaniem rankingu nieruchomości tygodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

3 450 zł65 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Sopocie (róg Boh. Monte Cassino i Grunwaldzkiej). Wnętrze, zostało wykończone zgodnie z najwyższymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Kamienny Potok,Sopot

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie, idealne dla 2 osób. Umeblowane po generalnym remoncie. Atrakcyjna lokalizacja- blisko do kolejki skm oraz przystanków autobusowych, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Dolny Sopot,Sopot

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone. Kuchnia zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchnia indukcyjna z piekarnikiem. Łazienka , pralka automatyczna, wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Dolny Sopot,Sopot

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy w Sopocie z widokiem na morze, 30 metrów od plaży! Położony w zacisznym miejscu przy jednej z najpiękniejszych ulic Sopotu, 300 metrów od molo.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czyżewskiego

Centrum,Sopot

400 zł100 m² 4 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pokoje w mieszkaniu studenckim 4-pokojowym. Znakomita Lokalizacja w centrum Sopotu przy deptaku (30 sec do Monte Cassino), 5 min do dworca pkp i 7min na ug (wydział ekonomii oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarpowa

Centrum,Sopot

350 zł47 m² 7,45 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia pokoj jedno i dwuosobowy, z wejsciem od korytarza (nieprzejsciowe), dodatkowo udostepniony do uzytku wspolnego pokoj przejsciowo-wypoczynkowy (z kanapa, stolikiem i tv) gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 30m kw, na osiedlu Marii Ludwiki w Dolnym Spocie przy ul. Okrzei. Osiedle jest strzeżone całą dobę, ogrodzone, monitorowane. Mieszkanie na parterze z własnym ogrodem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kamienny Potok

Kamienny Potok,Sopot

1 600 zł50 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie z pięknym widokiem na morze w super lokalizacji. Blisko morze, skm, uczelnia, aqua Park. Mieszkanie 3 pokojowe, 2 pokoje oddzielne ( 9 m kw i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Dolny Sopot,Sopot

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Kuchnia w aneksie, mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza poprzez dołączenie części za zgodą wspólnoty w 2001 roku. Spokojna lokalizacja, ładna kamienica, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie przy ul. Abrahama W sopocie. Okolice opery leśnej. Mieszkanie O wysokim standardzie villeroy&boch, po remoncie. Kontakt tylko telefoniczny   . Wkrótce pojawią się zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wyścigi,Sopot

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Sopocie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, drugi pokój (sypialnia), łazienka z wc. W pełni umeblowane: pralka, lodówka, zmywarka, tv, czajnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dolnym Sopocie, 2 pokoje z dużą loggią do wynajęcia za 1200zł miesięcznie + opłaty. Preferowany kontakt telefoniczny,   , p. Barbara Lange.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Dolny Sopot,Sopot

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po całkowitym odswierzeniu W bardzo cichym otoczeniu Z miejscami postojowymi pod blokiem umeblowane I wyposarzone ogrzewanie osiedlowe 350 m od plaży

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej dzielnicy Sopotu. Położone bardzo blisko morza [10min] i aquaparku [5 min]. Mieszkanie w pełni umeblowane. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy i słoneczny apartament mieszczący się w Willi Marii o powierzchni 65 m2 składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. Pokój dzienny wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kamienny Potok

Kamienny Potok,Sopot

170 zł35 m² 4,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Sopocie w sierpniu i wrześniu. Dogodna lokalizacja - 2 min przystanek autobusowy, 5 min przystanek kolejki skm, wydział ekonomii ug, plaża i Aquapark -10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Dolny Sopot,Sopot

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się w kamienicy przy ulicy Morskiej 11a, w samym centrum Sopotu. Jest umiejscowiony vis a vis Hotelu Sheraton oraz Grand Hotelu.W okolicy Apartamentu znajdziesz wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mokwy

Dolny Sopot,Sopot

2 100 000 zł138 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament w Sopocie w doskonałej lokalizacji - tuż obok Grand Hotelu i Domu Aktora. Apartament luksusowo wykończony i wyposażony. Przestronny i bardzo dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Abrahama

Górny Sopot,Sopot

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Pół domu w Sopocie Górnym,w dzielnicy willowej, w drugiej linii zabudowy. W tej chwili lokal stanowi mieszkanie na I piętrze: duży salon z werandą, sypialnia, gabinet, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Dolny Sopot ( ulica Okrzei) 51.52 m2. Mieszkanie jest rewelacyjnie rozplanowane, składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na os. Przylesie. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią barkiem, sypialni oraz łazienki z wanną. Na podłogach częściowo parkiet do cyklinowania, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Sopot

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu w 2005 roku. Powierzchnia użytkowa 55m2, całkowita 66m2. Mieszkanie świetnie zaaranżowane i bardzo ładnie wykończone. Na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Dolny Sopot,Sopot

980 000 zł122 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Typowo sopockie mieszkanie. Bardzo wysokie, przestronne, słoneczne. 4 duże pokoje, łazienka z oknem, dwie kuchnie - z jednej można zrobić drugą łazienkę lub garderobę. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Górny Sopot,Sopot

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy z 1935 roku w Sopocie Górnym, przy cichej i spokojnej uliczce - bocznej od ul.Wybickiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament położony w prestiżowej, kameralnej dzielnicy Sopotu. Teren jest ogrodzony, całodobowo strzeżony i monitorowany. Komfortowa, luksusowa Inwestycja firmy doraco"kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Dolny Sopot,Sopot

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecamy Państwu piękne, klimatycznie, stylowe mieszkanie Dolnym Sopocie. Mieszkanie o oryginalnym układzie: salon z wykuszem, dwie duże i jasne sypialnie, przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Górny Sopot,Sopot

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Sopot

Dolny Sopot,Sopot

1 462 000 zł86 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 86M2 W nowej kamienicy, bardzo dobra lokalizacja, blisko do centrum I morza(200m), po

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

745 000 zł80 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy! Mieszkanie położone w Sopocie Górnym na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Dolina Gołębiewska. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Centrum,Sopot

2 850 000 zł161 m² 17 701,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przepiękny stylowy 4-ro pokojowy , sopocki apartament o powierzchni 161,5m2 z niesamowitym klimatem, zlokalizowany jest na 2/3 pietrze w samym centrum kurortu, w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Kamienny Potok,Sopot

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe (50 m2) w Sopocie Kamiennym Potoku. Pierwsze piętro, spokojna klatka. Czynsz 1200 zł cena do uzgodnienia + czynsz w spółdzielni ok.350-400 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienny Potok

Kamienny Potok,Sopot

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe 50m2, czesciowo umeblowane , pierwsze pietro w bloku 4 pietrowym , cieple , sloneczne , spokojna,cicha klatka i okolica, zaraz przy Parku Krajobrazowym. Blisko do Aquaparku.