dowolna

Mieszkania nad morzem Sopot - Lista ogłoszeń

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie o pow.51m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie "aquarius" w jednej z najbardziej prestiżowych sopockich lokalizacji. Teren apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | blisko morza | sopot kamienny potok I inwestycja I zielona okolica | gotowe do zamieszkania | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Kamienny Potok,Sopot

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od września lub października do czerwca 2026 roku. 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze i las w Sopocie przy ul.Kujawskiej o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Sopot

879 900 zł48 m² 18 485,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż eleganckie, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze, w doskonałej lokalizacji - centrum Sopotu, ul. Broniewskiego. Kontakt 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dolny Sopot,Sopot

1 800 zł30 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga studenci! mieszkanie dostępne od września 2024 r. do Czerwca 2026 r. Bardzo ładna,przytulna, słoneczna, jasna, elegancka, nowoczesna, funkcjonalna kawalerka po remoncie. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Centrum,Sopot

462 000 zł28 m² 16 678,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne studio, położone w jednej z najlepszych lokalizacji Sopotu - zaledwie kilka minut spacerem od plaży, słynnego Monciaka i wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Centrum,Sopot

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, w niewielkim dwupiętrowym bloku w sercu Sopotu, idealne lokum dla młodej pary lub studentów, a także na kilkudniowe wakacje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Przylesie,Sopot

1 099 000 zł41 m² 26 616,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam świeżo wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania apartament (41,29 m2 + 8 m2 loggia) zaprojektowany przez firmę architektoniczną Ajot ( ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

396 000 €97 m² 4 082,47 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górny Sopot,Sopot

11 500 zł134 m² 85,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy Apartament na wynajem w górnym Sopocie! Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na drugim piętrze, w trzyrodzinnej kamienicy, z pięknym widokiem na zieleń i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Dolny Sopot,Sopot

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie w Sopocie Dolnym - Bitwy pod Płowcami | Wynajem od września do czerwca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

381 000 zł16 m² 23 374,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 16,3 m | Sopot - Przylesie | 8. piętro | Widok na morze i las Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 16,3 m , położona w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

4 800 000 zł126 m² 38 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Lokalizacja: apartament mieści się w kamienicy przy ul. Monte Cassino w Sopocie, 3 min spacerem do plaży i sopockiego molo. Budynek przeszedł niedawno gruntowny remont, który pozwolił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

670 000 zł38 m² 17 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego 32, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Dolny Sopot,Sopot

916 650 zł26 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Niesamowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

1 570 000 zł87 m² 18 070,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Niewiele jest ofert na rynku z tak niską ceną za m2, tak dobrą lokalizacją i takim potencjałem inwestycyjnym. Idealny flip na wynajem. Zapraszamy inwestorów I pośredników ze swoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Dolny Sopot,Sopot

2 299 000 zł88 m² 25 977,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Klimatyczne mieszkanie na wysokim poddaszu W kamienicy Sopot Dolny ul. Chopina | Pas Nadmorski | 200m od Plaży | Mieszkanie w Kamienicy I Duży taras z widokiem na morze ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienny Potok,Sopot

2 634 000 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w kameralnej inwestycji o wysokim standardzie, cenisz sobie ciszę i spokój a jednocześnie chcesz łatwo i szybko dojechać do tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

797 500 zł25 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż unikalny apartament typu studio przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 8% vat, podana cena netto. Apartament: mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Dolny Sopot,Sopot

2 300 000 zł54 m² 42 600,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Elegancki apartament Z widokiem Sopot Dolny | Budynek z hala Garażową | 150m od plaży | Widok na Zatokę Elegancki 2-pokojowy apartament - Doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

950 000 zł51 m² 18 591 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: oryginalne i stylowe wnętrze, idealne pod wynajem lub "second home". Lokalizacja: budynek mieści się w Sopocie przy al. Niepodległości. Sopot to jedno z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Sopot,Sopot

1 398 000 zł48 m² 28 998,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu Victoria Residence by Moderna w Sopocie, w dzielnicy Dolny Sopot. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Brodwino,Sopot

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 Pokojowe Mieszkanie. Mieszkanie po generalnym remoncie, możliwość własnej aranżacji. Mieszkanie Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górny Sopot,Sopot

1 399 000 zł90 m² 15 620,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie do mieszkania jak i inwestycyjnie mam propozycję dla Ciebie. Do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na parterze sopockiej kamienicy położonej na ul. 23 marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Wyścigi,Sopot

2 599 000 zł103 m² 25 233 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sopot dolny/wyścigi, wyjątkowo kameralna zabudowa w pasie nadmorskim, 350m od plaży. Lokalizacja: sopot Wyścig/ Sopot Dolny to cicha i spokojna dzielnica Sopotu, zlokalizowana blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kamienny Potok,Sopot

475 000 zł27 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja westate ma przyjemność zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie, zlokalizowane zaledwie 20 minut spacerem do Sopockiego molo. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

657 000 zł38 m² 17 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam bezpośrednio ciche, ciepłe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Sopocie, po generalnym remoncie. Położone w cichej i spokojnej okolicy, kilkanaście minut piechotą do morza, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienny Potok,Sopot

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Marzysz o miejscu, gdzie słońce świeci przez niemalże cały rok, a każdy dzień smakuje jak wakacje? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość we Włoszech przestronny i stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodwino,Sopot

599 000 zł41 m² 14 717,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń, w spokojnej części Sopotu - komfort i natura na co dzień. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

2 239 000 zł94 m² 23 819,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: lokal o metrażu 94 m2 składa się : - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon - sypialnia I z prywatną łazienką - sypialnia II - sypialnia III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

1 390 000 zł58 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o pow. 58 m2, z 2008 r, położone na III piętrze w Sopocie. Inwestycja Parkur - Invest Komfort. Mieszkanie składa się z salonu (25,00 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górny Sopot,Sopot

3 490 000 zł143 m² 24 405,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż przepiękny apartament w sercu Sopotu! apartament: elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 143 m2, po gruntownym remoncie, urządzony w stylu Hampton. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

1 399 000 zł74 m² 18 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Piękne mieszkanie z wysokimi pomieszczeniami do 3,20 m, bardzo ustawne, (pow. 74,5 m2) w starym stylu secesyjnych kamienic, zlokalizowane na jako jedyne na 1 piętrze kamienicy z 1908r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

328 000 €122 m² 2 688,52 €/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyścigi,Sopot

1 650 000 zł76 m² 21 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dostępne od zaraz! Bardzo słoneczne, trzystronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

420 000 €147 m² 2 864,74 €/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Sopot,Sopot

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2, w skład którego wchodzi: - salon z balkonem *ekspozycja południowa* - Sypialnia *ekspozycja południowa* - Łazienka z wanną - Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

3 680 000 zł167 m² 22 035,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż doskonale zlokalizowany apartament w Górnym Sopocie, mieszczący się w kameralnej, przedwojennej willi na parterze budynku, z tarasem i ogrodem, graniczący ze ścianą.