dowolna

Mieszkania nad morzem Sopot - Lista ogłoszeń

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sopot

509 000 zł32 m² 15 956,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: mieszkanie z widokiem na morze - Sopot, ul. Niepodległości | Idealna inwestycja 8+4 Na sprzedaż mieszkanie do remontu, zlokalizowane na 8. piętrze budynku w sercu Sopotu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

559 000 zł26 m² 21 442,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Komfortowa kawalerka w samym sercu Sopotu Najważniejsze atuty Topowa lokalizacja zaledwie 600 m do plażycisza i spokój w samym centrumkameralny, 4-piętrowy budynek na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goyki

Centrum,Sopot

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio Centrum Sopotu mieszkanie 50 m z ogródkiem | parter kamienicy w trakcie rewitalizacji | stan deweloperski Adres: sopot, ul. Goyki / al. Niepodległości Cena: 750 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dolny Sopot,Sopot

2 395 000 zł116 m² 20 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy :) Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

2 690 000 zł113 m² 23 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Apartament Z prywatną wieżyczką widokową - sopot dolny W pełni umeblowany | Balkon | Sopockie kamienice | 500 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Kamienny Potok,Sopot

575 000 zł37 m² 15 473,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Sopotu - przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Dolny Sopot,Sopot

1 680 000 zł67 m² 25 074,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament W kameralnej inwestycji karlikowski młyn - sopot dolny Zielone patio | W pełni umeblowany | Balkon |sopockie inwestycje | 900 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

749 000 zł46 m² 16 233,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: atuty lokalizacji Sopot Przylesie: - spokojna, zielona okolica u podnóża lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - zaledwie kilka minut do centrum Sopotu i plaża - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Dolny Sopot,Sopot

1 125 000 zł68 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2 składające się z 3 odrębnych mini-apartamentów znajdujące się w Sopocie przy ulicy Obrońców Westerplatte 5-7. Lokal funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Dolny Sopot,Sopot

1 549 000 zł61 m² 25 310,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Apartament W sercu sopotu - idealny na second home lub inwestycję Gotowy produkt inwestycyjny | W pełni umeblowany i wyposażony | Dwa balkony | Prestiżowa lokalizacja | 50 m od Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Centrum,Sopot

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w centrum Sopotu, zlokalizowane jest w jednej z bocznych uliczek górnej części centralnej części miasta. Bardzo blisko komunikacji miejskiej - skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dolny Sopot,Sopot

949 000 zł75 m² 12 653,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Sopot Dolny ul Niepodległości 683 Mieszkanie o powierzchni ok 75m2 (w trakcie inwentaryzacji) położone na 3 piętrze w kamienicy. 3 pokoje, odzielna kuchnia, łazienka, dodatkowa toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

1 250 000 zł53 m² 23 531,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament w układzie sypialnia plus salon na 53,12 m2. Z sypialni przejdziesz do dużej garderoby, a z salonu do narożnego ślicznego balkonu. To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Sopot

1 245 000 zł105 m² 11 812,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma osobnymi wejściami z klatki schodowej o pow. 105,40m2., w skład którego wchodzi: - Salon - Sypialnia - Pomieszczenie biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

670 000 zł38 m² 17 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Brodwino,Sopot

869 000 zł60 m² 14 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! 4-pokojowe mieszkanie przy lesie w Sopocie - po generalnym remoncie Szukasz komfortu, prywatności i zielonego otoczenia, nie rezygnując z życia w mieście? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Dolny Sopot,Sopot

4 200 zł79 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie Dolnym o pow.79m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie "patio mare" w jednym z najbardziej prestiżowych sopockich lokalizacji,developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolny Sopot,Sopot

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kamienny Potok,Sopot

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Sopotu - przy ul. Kraszewskiego 29. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przysposobiony do wygodnego, codziennego funkcjonowania kompleks apartamentowy Aquarius to ceniona realizacja uznanego dewelopera. Nienachalne usytuowanie czteropiętrowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Dolny Sopot,Sopot

919 000 zł37 m² 24 837,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kościuszki, czyli doskonała baza do korzystania ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje Sopot, a jednocześnie gwarancja ciszy i spokoju po dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Dolny Sopot,Sopot

1 100 000 zł45 m² 24 498,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1875

W prestiżowej pierwszej linii brzegowej, tuż przy piaszczystej plaży w sercu Sopotu, znajduje się urokliwe mieszkanie z widokiem na morze. Składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Górny Sopot,Sopot

1 387 000 zł63 m² 21 991,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferowane mieszkanie mieści się przy ulicy Józefa Wybickiego, która jest jedną z najbardziej malowniczych i najciekawszych architektonicznie ulic Górnego Sopotu. Brukowana nawierzchnia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kamienny Potok,Sopot

4 500 zł93 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

1 890 000 zł84 m² 22 366,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dolny Sopot,Sopot

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Dolny Sopot,Sopot

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Górny Sopot,Sopot

14 000 zł257 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

2 550 zł47 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

1 675 000 zł94 m² 17 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Piękne odremontowane 94m2 mieszkanie, będące połową domu w Sopocie. Dom położony jest na blisko 800m własnościowej działce w samym centrum Sopotu, w spokojnej okolicy przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kamienny Potok,Sopot

959 000 zł61 m² 15 708,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: sopot Kamienny Potok to jedna z najbardziej kameralnych i funkcjonalnych lokalizacji w całym Trójmieście. To miejsce, które łączy bliskość natury, morza i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Górny Sopot,Sopot

1 700 000 zł76 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Zalety nieruchomości: - niska Zabudowa - 15 minut pieszo do Plaży i Molo w Sopocie - mieszkanie po kapitalnym remoncie - 5 minut do przystanku skm apartament: mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Dolny Sopot,Sopot

999 000 zł43 m² 23 071,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, które zostało starannie zaprojektowane przez architekta i właśnie przechodzi remont generalny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Górny Sopot,Sopot

1 195 000 zł55 m² 21 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marzysz o apartamencie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Polsce? Mam coś dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny, jasny apartament 55 m z loggią, położony na drugim.