dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Sopot - Oferty wynajmu lokali użytkowych

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

44,65 zł/m²129 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje na wynajem przestrzenny lokal biurowy położony w dobrze utrzymanej kamienicy w świetnej lokalizacji w centrum Sopotu przy ulicy Monte Cassino. Lokalizacja: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

45,72 zł/m²85,30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetny lokal z witryną w Centrum Sopotu - Doskonała lokalizacja na prowadzenie biznesu! lokal: na wynajem lokal usługowo- handlowy położony w samym sercu Sopotu - al. Niepodległości -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

226,34 zł/m²9,72 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m , położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²290,60 m² 7 265 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Stan deweloperski. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²250 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²432,71 m² 43 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa W sercu sopotu - krzywy domek | 432 m Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej firmy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o pow. 240m2 w kamienicy na rogu al. Niepodległości i Boh. Monte Cassino w Sopocie. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

153,85 zł/m²26 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Sopocie na ul. Boh. Monte Cassino o pow.26m2. Lokal posiada duże witryny oraz rolety antywłamaniowe. Dwa wejścia (od frontu i zaplecza). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²558 m² 33 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia usługowo-biurowa znajdująca się na parterze nowoczesnego biurowca z windą. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowanym przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²34 m² 3 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 34m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

75,36 zł/m²152,60 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Komfortowa powierzchnia biurowa w centrum Sopotu w drugiej linii zabudowy od Al. Niepodległości. -267m2 powierzchni całkowitej, 152,60m2 powierzchni biurowej w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²24 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale w budynku biurowym w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²201,50 m² 11 082 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem na ostatnim piętrze biurowca, blisko al. Niepodległości i przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²688 m² 41 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt biurowo-usługowy na wynajem - sopot Oferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²182,67 m² 4 566 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Lokal znajduje się na I piętrze, z dostępem poprzez ruchome schody oraz windę. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²203,34 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową w nowoczesnym biurowcu w Sopocie. Powierzchnia gotowa do użytku. Lokalizacja: budynek usytuowany blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

96,08 zł/m²51 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy | Sopot | 51 m | Parter | Al. Niepodległości Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 51 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

84,21 zł/m²190 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Topowy lokal do wynajęcia o pow. 190m2 w Sopocie przy al.Niepodległości w perfekcyjnej lokalizacji. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy ulicy głównej z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

170 zł/m²24,85 m² 4 225 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu usługowego o powierzchni 24,85 m , zlokalizowanego na parterze centrum handlowo-usługowego Rezydent w kultowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²362,88 m² 18 144 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 2, sopot Powierzchnia uż.: 362,88 m Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 55/2 o pow. 1401 m Cena: 50,00 zł/ m Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

55 zł/m²89,50 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5 m , usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²46,10 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W biurowcu W centrum sopotu Lokal biurowy o powierzchni 46,10 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym biurowcu, składający się z jednego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²92 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 92 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

45,23 zł/m²3 979,71 m² 180 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem niezależny obiekt biurowo - usługowy w Sopocie, blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²253,74 m² 3 172 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 253,74 m2 wraz z proporcjonalną powierzchnią wspólną 42,25 m2 na 1 piętrze budynku Lokalizacja centrum Sopotu, ul. 3 maja idealny dojazd do Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na niskim parterze budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy Grunwaldzkiej w Sopocie Dolnym o pow.120m2. Aktualnie lokal składa się z pomieszczenia głównego. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²33 m² 3 135 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 33m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²545 m² 29 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie! Lokalizacja: do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545 m , usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

49,22 zł/m²77,20 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy położony przy al. Niepodległości, w pobliżu stacji kolejowej oraz zejścia na popularny deptak Monte Cassino. Dostępne jedno miejsce parkingowe za szlabanem z tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

314,01 zł/m²207 m² 65 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem | gotowa klinika medyczna Z salą operacyjną | sopot - dolny sopot, ul. Haffnera Na wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²578 m² 34 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²89,52 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

44,23 zł/m²156 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro w pięknej kamienicy w Sopocie Kamienica z 1920 roku całkowicie odnowiona z nową elewacją położona w Sopocie.Do dyspozycji całe pierwsze piętro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²225,50 m² 12 403 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 225,5 m , usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²152 m² 8 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

96,08 zł/m²51 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 51m2 w Sopocie przy al.Niepodległości. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy ulicy głównej. Wejście główne do lokalu od ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²31,90 m² 2 042 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jasne biuro w Sopocie | 31,90 m | Darmowy parking | Blisko skm Oferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 31,90 m , zlokalizowaną przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij