dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Sopot - Oferty wynajmu lokali użytkowych

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

44,65 zł/m²129 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje na wynajem przestrzenny lokal biurowy położony w dobrze utrzymanej kamienicy w świetnej lokalizacji w centrum Sopotu przy ulicy Monte Cassino. Lokalizacja: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

58,14 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal usługowy usytuowany jest w Centrum Sopotu w drugiej linii zabudowy od głównej arterii - Alei Niepodległości, przy urokliwej uliczce Ignacego Krasickiego prowadzącej do Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

110 zł/m²45 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Wejście od ulicy, a drugie od podwórza. Dwie toalety. Elastyczny w kształtowaniu przestrzeni (ścianki łatwe do usunięcia).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Sopot Centrum al. Niepodległości 727u2 , do wynajęcia lokal użytkowy usługowo- handlowy. Dobry dojazd w dobrym punkcie, bardzo atrakcyjna lokalizacja , reprezentacyjny lokal. Oferta aktualna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

70 zł/m²136,70 m² 9 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu biura o powierzchni ~137m2. Lokal znajduje się na I piętrze z widokiem na Aleję Niepodległości obok słynnej sopockiej.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²473 m² 11 825 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Stan deweloperski do wykończenia przez najemcę we własnym zakresie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²550 m² 30 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem na ostatnim piętrze biurowca, blisko al. Niepodległości i przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia generuje ruch i daje realną szansę na sukces w gastronomii? Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 12,2 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²26 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 26m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

96,15 zł/m²52 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na niskim parterze o pow. 52m2 w Sopocie Górnym przystosowany pod medycynę estetyczną. Prywatne wejście z przynależnym ogródkiem. Lokal znajduję się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

142,11 zł/m²26,74 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w atrakcyjnej części Sopotu, przy ul. Władysława Łokietka. To funkcjonalna przestrzeń o dużym potencjale, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

314,01 zł/m²207 m² 65 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem | gotowa klinika medyczna Z salą operacyjną | sopot - dolny sopot, ul. Haffnera Na wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

49,22 zł/m²77,20 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy położony przy al. Niepodległości, w pobliżu stacji kolejowej oraz zejścia na popularny deptak Monte Cassino. Dostępne jedno miejsce parkingowe za szlabanem z tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²110,51 m² 9 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy budynek biurowo-usługowy good point 761 W centrum sopotu! lokalizacja: budynek good point 761 położony jest w samym centrum Sopotu przy Al. Niepodległości 761. Ze względu na jego.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²160,64 m² 19 277 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu usługowego o powierzchni 160,64 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze centrum handlowo-usługowego Rezydent w kultowym.

Szczegóły ogłoszenia

170 zł/m²24,85 m² 4 225 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu usługowego o powierzchni 24,85 m , zlokalizowanego na parterze centrum handlowo-usługowego Rezydent w kultowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²133,57 m² 8 414 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę powierzchnię biurową ok. 134m2 Nieruchomość znajduje się na I piętrze budynku biurowego w Sopocie przy głównej ulicy łączącej Gdańsk z Sopotem/ brak windy. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²201,50 m² 11 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sopot Centrum | 100 m | Reprezentacyjna lokalizacja lokalu użytkowego na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

45,72 zł/m²85,30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetny lokal z witryną w Centrum Sopotu - Doskonała lokalizacja na prowadzenie biznesu! lokal: na wynajem lokal usługowo- handlowy położony w samym sercu Sopotu - al. Niepodległości -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

226,34 zł/m²9,72 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m , położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

59,83 zł/m²138,73 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal biurowy na I piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Sopotu przy Al. Niepodległości, 300m od dworca pkp Sopot Główny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²46,10 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W biurowcu W centrum sopotu Lokal biurowy o powierzchni 46,10 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym biurowcu, składający się z jednego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

53,89 zł/m²90 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²290,60 m² 7 265 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Stan deweloperski. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

44,65 zł/m²129 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²250 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²432,71 m² 43 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa W sercu sopotu - krzywy domek | 432 m Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej firmy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o pow. 240m2 w kamienicy na rogu al. Niepodległości i Boh. Monte Cassino w Sopocie. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²152 m² 8 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²128,27 m² 10 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Sopocie Górnym. Komunikację miejską zapewniają dworzec skm oraz przystanki autobusowe w sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

153,85 zł/m²26 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Sopocie na ul. Boh. Monte Cassino o pow.26m2. Lokal posiada duże witryny oraz rolety antywłamaniowe. Dwa wejścia (od frontu i zaplecza). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

57,48 zł/m²252,25 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²34 m² 3 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 34m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

47,07 zł/m²95,61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Sopot, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - Al. Niepodległości 804b.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²558 m² 33 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia usługowo-biurowa znajdująca się na parterze nowoczesnego biurowca z windą. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowanym przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²34 m² 3 230 zł