dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sopot Karlikowo

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

95 zł/m²83 m² 7 885 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

10 595 000 zł200 m² 52 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie - 2 działki, dom do remontu, 950 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²25 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 25 m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,30 m² 16 924,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa lokale na osobnych kw z witrynami o powierzchni 41,3m2 w Sopocie przy al.Niepodległości. Istnieje także możliwość zakupu pojedynczych lokali. Lokale znajduję się na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, piękne, świeżo po remoncie, ciche mieszkanie w Sopocie! Bardzo wysoki standard wykończenia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie w dzielnicy Karlikowo tuż przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł178 m² 19 943,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Sopot Karlikowo - w odległości krótkiego spaceru od sopockiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

719 999 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania doskonale zlokalizowane ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią znajdujące się w uroczej kamienicy w Sopocie idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

649 000 zł50 m² 12 859,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w centrum Sopotu przy Al. Niepodległości. Ze względu na swoja lokalizację mieszkanie świetnie nadaje się dla osób szukających dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Karlikowo,Sopot

580 000 zł30 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka położona przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Na powierzchni 30 m2 mieści się : 1. pokój, 2. kuchnia, 3. łazienka z kabiną prysznicową, 3. przedpokój. Okolica bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy pod Płowcami

Karlikowo,Sopot

2 679 000 zł84 m² 31 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w nowym, kameralnym budynku przy ul. Bitwy pod Płowcami 26/1 w Sopocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament zlokalizowany na nowym prestiżowym osiedlu Sopocki Parkur w Dolnym Sopocie oddalonym ok. 400 metrów od morza. Do dyspozycji gości jest sauna oraz fitness. Dla dzieci wydzielono mały plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność max do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na parterze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność max do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta dwupoziomowy 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 58m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sopot

Karlikowo,Sopot

3 590 000 zł140 m² 25 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Wyścigi,Sopot

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta dwupoziomowy 4-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 65m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Karlikowo,Sopot

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 48m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

2 700 000 zł65 m² 41 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopot Dolny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świemirowska

Wyścigi,Sopot

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę jasne, bo aż trzystronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m w kameralnej okolicy Sopotu. Lokalizacja łączy w sobie spokój z doskonałym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

799 000 zł37 m² 21 455,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa kawalerka z możliwością aranżacji dodatkowej sypialni w prestiżowej lokalizacji Sopotu Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 37,24 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

4 500 zł43 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferowane mieszkanie to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortowego zakwaterowania w Sopocie. Zlokalizowane przy ulicy Łokietka, mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

1 100 000 zł46 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pok.mieszkanie na sprzedaż o pow.45,6m2 w kompleksie Sopocki Parkur II z 2007 roku. Osiedle strzeżone, monitorowane na terenie zamkniętym z ochroną. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Karlikowo,Sopot

1 120 000 zł50 m² 22 517,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

[Rezerwacja] do sprzedania przestronne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z piwnicą - karlikowo, sopot! lokalizacja: mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Wyścigi,Sopot

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Sopocie? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, na osiedlu Sopocka Przystań (ulica Polna), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

3 550 000 zł178 m² 19 943,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Sopot - miasto, które potrafi być jednocześnie tętniące życiem i ciche jak morze po burzy. W jednej z jego spokojniejszych części, przy ul. Okrzei, wśród zieleni i kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

2 850 000 zł117 m² 24 276 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 110 m | Sopocki Parkur - Invest Komfort Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 110 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Sopotu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Wyścigi,Sopot

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Karlikowo,Sopot

1 849 000 zł108 m² 17 184 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż blisko 108-metrowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy 3 Maja w Sopocie. To oferta skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi oraz osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

799 000 zł37 m² 21 455,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Sopocie, ul. Łokietka 55 Oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Karlikowo,Sopot

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem|sopocki Parkur II |invest Komfort

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Karlikowo,Sopot

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia o powierzchni 35m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym kompleksie apartamentowców na ul.3-Maja/ os.Karlikowski Młyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Karlikowo,Sopot

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną przy ulicy Stefana Okrzei w Dolnym Sopocie. Lokal znajduje się w spokojnej części miasta, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Wyścigi,Sopot

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament po kapitalnym remoncie położony na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Parkur I. Na powierzchni 48 m2 urządzono: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę i obszerny hall.