dowolna

Domy z garażem Sopot - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Żeromskiego

Górny Sopot,Sopot

10 000 zł219 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odkryj luksusowy dom przeznaczony do wynajęcia. Z wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej domu: Dom jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 23 Marca

Przylesie,Sopot

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:613 m²

***** ogłoszenie prywatne - bez pośredników! ***** Oferuję do sprzedaży dom położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych sopockich dzielnic Przylesie. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górny Sopot

Górny Sopot,Sopot

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Dom wolno-stojący piętrowy z ogrodem w Sopocie Górnym. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pow. całkowita domu 230 m2, pow. działki 754 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Górny Sopot,Sopot

4 800 000 zł300 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dom w górnym Sopocie, wspaniale położony w drugiej linii zabudowy. Z wyższych kondygnacji widok na morze. Planowany na trzyrodzinny - każda kondygnacja może stanowić odrębne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Na granicy Sopotu i Gdyni, na południowym wzgórzu, z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Posesja na samym końcu ulicy. Całkowity spokój, sielska atmosfera w centrum Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 800 000 zł220 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom położony w Sopocie w cichej i spokojnej okolicy. Działka 345m2 w kształcie kwadratu. Na działce znajduje się garaż wolnostojący oraz ogród. Budynek z roku 1960 nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górny Sopot

Górny Sopot,Sopot

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Struga

Górny Sopot,Sopot

3 450 000 zł118 m² 29 237,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację w Sopocie czy nawet w trójmieście. Dla kogoś kto ceni sobie ciszę i wspaniały punkt, miejsce to będzie spełnieniem jego najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obodrzyców

Kamienny Potok,Sopot

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sopot Kamienny Potok, apartament 4 pokojowy 74 m. kw. ( wynajem tylko dla firm ),1 piętro w domu wolnostojącym ( nowe budownictwo) , pełne wyposażenie, 2 garaże w budynku, dogodne połączenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij