dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sopot

672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

672 ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.39m2 w Sopocie Kamiennym Potoku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł254 m² 19 291,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Luksusowy lokal użytkowy pełniący funkcje gabinetu medycznego lub kliniki z niezbędnymi pozwoleniami, atestami oraz wyposażeniem w Sopocie Dolnym. Najważniejsze atuty inwestycji Lokal medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł82,80 m² 13 272,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Górny Sopot 82,8 m | balkon | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł81 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferowane 73-metrowe mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze Apartamentowca w ramach osiedla Dolina Gołębiewska w Górnym Sopocie. Składa się z pokoju dziennego (16,5 m2), obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 453 zł70,96 m² 20 243,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²34 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 34 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł72 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: kameralne osiedle w otoczeniu lasu i zieleni Spokojna, prestiżowa część Sopot Funkcjonalny układ 3 pokoi z dodatkową pralnią Ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł166,15 m² 21 059,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 555 555 zł500 m² 11 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²46,10 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W biurowcu W centrum sopotu Lokal biurowy o powierzchni 46,10 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym biurowcu, składający się z jednego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 622 271 zł71,10 m² 22 816,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

932 800 zł42,40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu ul. Bitwy pod Płowcami 2 B | 42,40 m | 2 pokoje Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł52 m² 16 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

<!-startfragment-> 2 pokoje w centrum Sopotu | 51,2 m | inwestycyjne Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł327 m² 10 703,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sopocie Kamiennym Potoku, przy ulicy Kujawskiej. Ostatni budynek, tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnym kawałku ziemi gdzie będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą: - salon (15.60.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł75,30 m² 18 579,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Świetna oferta! prawdziwa perełka! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Sopotu Dolnego, pas nadmorski. Bardzo dobry punkt, tylko 300m do morza i sopockiej plaży, 350m do słynnego Monciaka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł53,81 m² 35 123,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atuty nieruchomości: - ustawny i funkcjonalny układ - dwustronna ekspozycja okienna - wysokość - 275 cm - generalny remont w 2009 r (wszystkie instalacje nowe) - duża 12 m piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Powierzchnia całkowita 80 m2 (pow. użytkowa 74,12 m2) Wysokość pomieszczeń 3 m - wyjątkowe poczucie przestrzeni Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Ogrzewanie gazowe, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł138 m² 27 463,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko u Nas! Zainwestuj i zarabiaj. Na sprzedaż 4 piętrowa kamienica o powierzchni 138 m2 w samym sercu Sopotu, na powierzchnię 138 m2 składa się: parter i pierwsze piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,50 m² 19 658,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Atuty: * Doskonała lokalizacja w samym sercu Dolnego Sopotu, * Zaledwie 350 m do Sopockiego Molo, * Wyjątkowa kamienica, * Wysokie sufity, * Mieszkanie posiada ogromny potencjał aranżacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł81,50 m² 42 932,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! przy plaży! second home! dwa balkony! kominek! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w unikatowej lokalizacji - Jelitkowo. Jeśli marzą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł17 m² 23 471 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 896 788 zł134,69 m² 14 082,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** rozkład pomieszczeń: * Lokal usługowy położony na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł109 m² 22 935,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 109 m2 na dzień dzisiejszy pełniący funkcję gabinetów stomatologicznych. Położony na wysokim parterze typowej sopockiej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 500 zł63,09 m² 28 142,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Apartament dla inwestora W sopockiej kamienicy Odrestaurowana sopocka kamienica | Bliskość morza - tylko 150 m | Prestiżowy adres w Dolnym Sopocie | Pożądana lokalizacja inwestycyjna |.

Szczegóły ogłoszenia

57,48 zł/m²252,25 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 453 zł70,96 m² 20 243,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja Leśna Sonata w sercu natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 50m2, w sercu miasta przy ul. Grunwaldzkiej, 2 min od morza. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, wykończone pod klucz, przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z dbałością o szczegóły. Mieszkanie usytuowane na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł82,40 m² 24 150,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w Sopocie - Willa Valor, al. Niepodległości. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 82,4 m , położony w prestiżowej inwestycji Willa Valor w samym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 m² 23 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu Z 2004 r w inwestycji karlikowski młyn dewelopera invest komfort lokalizacja I komunikacja - 6 minut Bohaterów Monte Cassino -.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł90,50 m² 19 325,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną. Oferowane dwa mieszkania znajdują się w prestiżowej części Sopotu, oddalonej o zaledwie kilkadziesiąt metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

86,84 zł/m²23,03 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddziale Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia Przedstawiamy do wynajęcia ofertę lokalu handlowo - usługowego na dworcu w Sopocie. Taka lokalizacja sprawia, że lokal.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,70 m² 19 271,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: mieszkanie położone przy ul. Władysława IV o powierzchni 46,7 m2 składające się z 2 pokoi, niezależnej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie do kapitalnego remontu dające.